Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 239 Ürünler.
4 İnç 5 İnç 6 İnç 8 İnç Demir Poliüretan Caster Tekerlekler Ağır Hizmet
| Product Name: | 4 Inch 5 Inch 6 Inch 8 Inch Iron Polyurethane Caster Wheels Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | Swivel polyurethane caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
4 Paket 2.5 Inç Ağır Görevli Döner Fren Durdurucu Sink Kaplama Polyurethane / Caster Wheel Side Brake
| Uygulama: | Tezgah Veya Diğer Ağır Ahşap Ürünler |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2,5 inç |
| Paket miktarı: | 4 |
6 inç Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Çekirdek Poliüretan Caster Tekerlekler 400 KG Yük Kapasitesi Döner Arabası Tekerlekleri Toptan Satış
| Ürün adı: | 6 İnç Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Çekirdek Poliüretan Caster Tekerlekler 400KG Yük Kapasitesi Arabası |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum ağır hizmet tipi döner rulet |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu |
6 inç Döner Dişli Kök Endüstriyel Araba Teker Tekerlekleri 150KG
| Ürün adı: | 6 İnç Sarı PU Tekerlek Döner Dişli Kök Orta Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekeri Tekerlekler Tedarik |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tekerleri pu |
| Tekerlek boyutu:: | 4" |
2-12 inç paslanmaz çelik bitirme endüstriyel kauçuk rotor / tekerlek frenli döner rotorlar
| Döner Kilit: | Evet/Hayır |
|---|---|
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
| Fren: | Evet/Hayır |
Bilyalı Rulmanlı, 450 ila 850 kg Yük Kapasiteli, Pürüzsüz Sırtlı Poliüretan Tekerlekler, Depo ve Uygulamalar İçin İdeal
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Montaj Boyutu 375 X 275 Inç 3 Ton Ağır Güçlü PU Çark Çarkı Yumuşak Çaplı Ağır Ekipman Hareketliliği ve Taşıma için Tasarlanmış
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
837 lbs ağır polyurethane tekerlekler çift top rulmanları kırmızı demir merkezler
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
Küre Taşıyıcı Endüstriyel Caster Ağır İşlemler İçin Dayanıklı Polyurethane Tekerleği
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
50mm Tekerlek Genişliği Ekstra Ağır Görevli Naylon Tekerlekleri Çarklar Ağır Yüklü Endüstriyel Uygulamalar ve Hareketlilik İçin Yapılan Poliüretan Tekerlekler
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |

