Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
4-paket 2.5 Sink kaplamalı Çifte Top Taşıma Çarkları Döner Frenli
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
| Package Quantity: | 4 |
Alüminyum Çekirdekli Poliüretan Tek Tekerlekler 5 İnç 6 İnç 8 İnç Transpaletler İçin Transpalet Endüstriyel Arabalar
| Ürün adı: | 4 inç 5 inç 6 inç 8 inç Alüminyum Çekirdekli Poliüretan Tek Tekerlekler Transpaletler için Transpale |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Portakal |
| Tekerlek çapı:: | 100mm/125mm/150mm/200mm |
6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU Teker Tekerlekler OEM
| Ürün adı: | 6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU T |
|---|---|
| stil:: | 6" pu sabit ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
8x3 inç Geniş Caster Tekerlekler 3300lbs Ultra Ağır Hizmet Demir PU Kingpinless Ön Kilit Tekerleri Turuncu
| Ürün adı: | 8x3 inç Geniş Caster Tekerlekler 3300 lbs Kapasiteli Ultra Ağır Hizmet Demir PU Kingpinless Ön Kilit |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi turuncu pu teker |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu+Gümüş |
Ağır Güçlü Kırmızı Polyurethane Çubuklar 144mm Uzunluk Çinko Boyalı Çift Top rulmanları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Toplam uzunluk: | 144mm |
| Boyut: | 100 mm |
Top Taşıyan Demir PU Çark Çarkı 100mm Üstün Yük Taşıma Kapasitesi İçin
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Renk: | Kırmızı |
Ağır Güçlü 350 kg PU dökme demir frensiz döner tekerlek
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
5 inç Toplam Yükseklik Ağır Görevli 1000 Lbs Yük Kapasitesi Top Taşıyıcı dahil Polyurethane Taşları
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Yumuşak Yürüyüş Siyah PU Çark Çarkı 194mm Depo Malzeme İşleme ve Taşıma Yüksekliği
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Ağır Güçlü Polyurethane Çarkları Kırmızı Çift Top rulmanları 837lbs Yük Kapasitesi
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |

