Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
Genişletilebilir Kök Montaj Tipi, Döner Kilit ve Plastik Malzemesi Olmayan Endüstriyel Çarklar
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
CE Sertifikalı Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yükseklik Aralığı 90mm 125mm Sepet Arabası Endüstriyel ve Ağır Yük Taşımacılığı için İdeal
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Ağır Hizmet Tipi 6 İnç Termoplastik Lastik Tekerlek 550LBS Sert Yönlü TPR Tekerler Sessiz
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi 6 İnç Termoplastik Lastik Tekerlek 550LBS Sert Yönlü TPR Tekerler Sessiz |
|---|---|
| stil:: | Sert teker TPR ağır hizmet ruletleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Endüstriyel malzeme taşıma kapasitesi 110kg olan iplik sapı makine
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
3/4/5/6/8 inç Nylon Hastane Trolley Tekerlek Çarkları Tıbbi Ekipmanlar İçin
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
| Malzeme: | Kauçuk/PU/Naylon/TPR |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 50mm Çark Genişliği Ağır Yükler için 3,5 Inç Döner Yarıçap
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Bolt Delik Aralık 25 Inch Trolley Wheels Trolley Araba için tasarlanmış ağır görevli 4 X 45 inçlik ve sağlam plaka boyutuna sahip
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Endüstriyel Araba 150mm Sabit Tip Ağır Hizmet Rulmanlı Tekerlekler
| Ürün adı: | Caster Distribütörler için 150mm Kırmızı Endüstriyel Tekerlek Sabit Tip Ağır PU Tekerler |
|---|---|
| stil:: | 150 mm pu sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150 mm |
Yumuşak yuvarlak top rulmanlı 3/4/5/6/8 inç kauçuk araba tekerlekleri
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
1188LBS 200mm Çaplı Yüksek Kapasiteli Sert Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, 1188LBS Yüksek Yük Kapasiteli Sert Endüstriyel Tekerlek 200mm Çaplı Ağır Hizmet Tekerleri Sağlı |
|---|---|
| stil:: | 200 mm pu ağır hizmet tipi rijit tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 20 santimetre |

