Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
50mm Tekerlek Genişliği Ekstra Ağır Görevli Naylon Tekerlekleri Çarklar Ağır Yüklü Endüstriyel Uygulamalar ve Hareketlilik İçin Yapılan Poliüretan Tekerlekler
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
450-850 kg yüklü kapasiteli, toplam kilit fren tipi ve PU demir tekerlek malzemesi olan poliüretan tekerlekler
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Ağır Görevli Çalışma Masaları Çark Çarkları Endüstriyel İşlem için Çürük Çerçeve Tek Tek Çark
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
|---|---|
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
4 İnç Zemin - Dostu Gri Tekerlekler Orta Hizmet Tipi Endüstriyel Poliüretan Döner Kilitleme Tekerleri Toptan Satış
| Ürün adı: | 4 İnç Zemin Dostu Gri Tekerlekler Orta Hizmet Tipi Endüstriyel Poliüretan Döner Kilitleme Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tekerleri gri pu |
| Tekerlek boyutu:: | 100x32mm |
Ağır Güçlü Çelik ve Alüminyum Çark Çarkı 5 000 Lbs'e Kadar Yük Kapasitesi
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
|---|---|
| Temperature Range: | Up To 300°F |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
150mm Döner Plakalı Rulmanlı Poliüretan Tekerler Turuncu Renk
| Ürün adı: | 150mm Döner Plaka Avrupa Turuncu PU Tekerlek Bilyalı Rulman Poliüretan Tekerler Üreticiler Çin |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum poliüretan döner endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150 mm |
5 İnç Döner Poliüretan Tekerlekler Naylon Çekirdek Kırmızı PU Avrupa Caster Tekerlekler Tedarikçisi YLcaster
| Ürün adı: | 5 İnç Döner Poliüretan Tekerlekler Naylon Çekirdek Kırmızı PU Avrupa Caster Tekerlekler Tedarikçisi |
|---|---|
| stil:: | PU Avrupa döner tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
6 İnç Yeşil Yumuşak PU Tekerlekler Yan Kilit Dökme Demir Poliüretan Döner Caster Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi OEM
| Ürün adı: | 6 İnç Yeşil Yumuşak PU Tekerlekler Yan Kilit Dökme Demir Poliüretan Döner Caster Tekerlekler Ağır Hi |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu yan kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Endüstriyel Arabası Teker Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi 8 İnç Kırmızı PU Tekerlek, Yan Frenli Yumuşak Döner Plakalı
| Ürün adı: | Yan Frenli 8 İnç Kırmızı PU Tekerlek Yumuşak Döner Plakalı Endüstriyel Araba Teker Tekerlekleri Ağır |
|---|---|
| stil:: | Yumuşak teker ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 660 pound |

