Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
4 İnç Poliüretan Tekerlekler
| Ürün adı: | 4 inç 132lbs döner üst plaka dişli gövde cıvata deliği naylon çekirdek pu orta hizmet tipi avrupa ti |
|---|---|
| Stil:: | PU orta hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 100MM |
3 inç çelik döşeme tekerlekleri 2.5 inç bult delik aralığı ile
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Gri TPR 280kg Kapasiteli 8 İnç Çift Bilyalı Rulman Döner Plakalı Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD, 8" Gri TPR 280kg Kapasiteli Döner Plakalı Çift Bilyalı Rulmanlı Ağır Hizmet Tekerleri Sağl |
|---|---|
| Stil:: | 8" TPR Döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8" |
OEM 4" Rulman Kapaklı Endüstriyel Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | OEM 4 "Sarı PU Tekerlek Döner Plakalı Orta Hizmet Endüstriyel Araba Tekeri Tekerlekleri, Rulman |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tipi tekerler pu |
| Tekerlek boyutu:: | 4" |
Endüstriyel Ağır Görevli Polyurethane Döner Çarkları, Demiri Siyah
| Üretici: | Tezgah A.Ş. |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
| Tarzı: | Döner tekerlek |
Endüstriyel 880LBS Dökme Demir PU Sabit Tekerler 5 İnç Yeşil Poliüretan Sert Tekerlekler
| Ürün adı: | 5 İnç Yeşil Poliüretan Sert Tekerlekler 880LBS Dökme Demir PU Sabit Tekerler Endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | 5 inç pu sabit ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
PU Tekerlek Suya Dayanıklı Döner Endüstriyel Ağır Hizmet Tekerleri Tekerlekler 8 İnç Mavi OEM
| Ürün adı: | Çin'de Üretilen OEM 8 İnç Mavi PU Tekerlek Su Geçirmez Döner Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Teker |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Döner Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
4" 5" 6" 8" Ağır Hizmet Tekerlekleri Zemini Koruyucu Mavi Teker Tam Tekerlek Tam Fren Döndürme
| Ürün adı: | 4" 5" 6" 8" Zemini koruyan Mavi Katı Tekerlek Toplam Fren Döner Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Caster |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Çift Frenli Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 4/5/6/8 inç |
PU 6 inç kilitli döner rotörler, 1350 kg kapasiteli dökme demir araba tekerlekleri
| Product Name: | 6 inch top plate swivel large size cast iron core pu super heavy duty caster wheels customize |
|---|---|
| Style:: | Super heavy duty pu caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
2 İnç Ağır Hizmet Tipi Demir PU Düşük Profilli Tekerler Yüksek Kaliteli Makine Tekeri Tekerlekler
| Ürün adı: | 2 İnç Ağır Hizmet Tipi Demir PU Düşük Profilli Tekerler Yüksek Kaliteli Makine Tekeri Tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Ağır hizmet tipi düşük profilli ruletler |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı+siyah |

