Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
3-1/2 inç döner yarıçaplı çinko kaplı ağır görevli tekerlekler polyurethane tekerlekler 1-1/4 inç
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
Ön fren ağır yükler için polyurethane rotorlar siyah tekerlekler plaka monte
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Casters 1000 Lbs Yük Kapasitesiyle Pu Caster Wheel
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
Toplu kilit frenli ve içi boş çekirdek tekerlekli top taşıyan poliüretane rotörler
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
PU Demir Malzemesi Yumuşak Çevre ve Dayanıklı Tek Tekerlek Performansı İçin Polyurethane Çevre
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
837lbs Tekerlek Kapasiteli Endüstriyel Tekerlek Çinko Boyalı Braket Yüzey İşlemi Ağır Hizmet Tipi Dayanıklı Taşıma Tekerleği
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Çürük çekirdekli poliüretane kasketler, yumuşak tabanlı tek tekerlekli, 194 mm / 2 inç yükseklikte.
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Ağır Yükler İçin Şık Tasarlanmış 4 Inç Polyurethane Çubuklar
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
| Yükseklik: | 194mm |
Tek tekerlekli stil kırmızı PU tekerlekli poliüretan kasketler toplam kilit fren türü dayanıklılık malzemeleri
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Ağır Görevli Çarklar Düz bir yuvarlanma ve yüksek yük kapasitesini sağlayan çift top rulmanları içeren demir PU Çark Çarkı
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |

