Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 239 Ürünler.
5 inç Ağır Hizmet Tipi Poliüretan Tekerler Döner Plaka Yumuşak Endüstriyel Araba Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tekerleri |
380kg Kapasiteli 5" Bilyalı Rulmanlı Ağır Hizmet Poliüretan Tekerler
| Ürün adı: | 5 inç 380 kg döner üst plaka turuncu pp çekirdekli poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriy |
|---|---|
| Stil:: | Poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
Poliüretan 200x50mm Ağır Hizmet Tekerleri ISO9001
| Ürün adı: | 200mm üst plaka çift bilyalı rulman demir çekirdekli yeşil pu ağır hizmet tipi tekerlekleri güçlendi |
|---|---|
| stil:: | PU ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | Yeşil+siyah |
Basınçlı çelik koruma ile Endüstriyel Sınıflı Çarklar
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Brake: | Yes/No |
300kg Yükleme 6 İnç Poliüretan Tekerlekler, ISO9001 Yaylı Caster Tekerlek
| Ürün Adı: | Garajlar için 6 inç 300kg kapasiteli ağır demir pu tek yaylı tekerler |
|---|---|
| Tarzı:: | Döner tek yaylı teker |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
Çift Frenli Kırmızı Demir Çekirdekli PU 100mm Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 100 mm yüksek kapasiteli toplam fren demir çekirdekli pu döner orta hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Orta hizmet tipi tekerler pu |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı + siyah |
PU 8 İnç Döner Teker Tekerlekler, 400kg Kapasiteli Turuncu Teker Tekerler
| Ürün adı: | 8 inç çap 2 inç genişlik üst plaka kore tipi demir çekirdekli yeşil pu endüstriyel için ağır hizmet |
|---|---|
| Stil:: | Demir PU ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | Sarı + Gümüş |
8 inç Ağır Hizmet Yaylı Tekerler, 770 lbs Ağır Hizmet Poliüretan Tekerler Yükleme
| Ürün adı: | 8 inç 770lbs yük kapasitesi demir pu ağır hizmet tipi çift yaylı tekerler garajlar |
|---|---|
| Stil:: | Döner çift yaylı teker |
| Tekerlek çapı:: | 8 inç |
Kırmızı 198lbs Kapasiteli Dişli Gövdeli 5 Poliüretan Teker
| Ürün adı: | 5 inç 198lbs döner sert plaka cıvata deliği gövdesi dişli gövde pp çekirdek pu standart endüstriyel |
|---|---|
| Stil:: | PU standart endüstriyel tekerlekler |
| Yükleme kapasitesi:: | 90kg |
Basit rulmanlı endüstriyel döner rotörler / TPR tekerleği
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek Çekirdeği: | plastik |
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |

