Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
Yumuşak PU Demir 4 Inch Orta Görevli Top Taşıma Kilitli Döner Kök Çarkı
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
| Yükseklik: | 194mm |
5 inç Toplam Yükseklik 150mm PU Çark Çarkları Çeşitli ve Ağır Endüstriyel Uygulamalar için 2 inç Çark Genişliği
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Döner Yarıçap 3,5 Inç Ultra Ağır Görevli Çark Çarkları Endüstriyel Uygulamalar için Ağır Görevli Ağır Yük Kapasitesi Çarkları
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Endüstriyel Çift Top Taşıyıcı Ağır Görevli Çark Çarkı Toplam Kilit Frenli
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Ağırlık Kapasitesi Yan Montajlı Siyah Çalışma Masa Çarkları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Fren tipi: | Tam Kilit |
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
837 lbs yük kapasitesi Sıcak endüstriyel makineler için çinko boyalı destek yüzey tedavisi ile demir PU makara tekeri
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
Toplam Kilitli Fren Ultra Ağır Hizmet Tipi Tekerlek Süper Ağır Hizmet Tipi Çelik Tekerlek, Ağır Hizmet Endüstriyel Uygulamaları İçin
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
1-4 inç battaniye genişliği, pürüzsüz yuvarlanma için hassas top rulmanına sahip endüstriyel döner rotorlar
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Vintage Endüstriyel Çarklar 540kg Kapasite Yeşil PU 8 Inch Trolley Döner Çarklar Tekerlekler
| Ürün Adı: | 8 inç döner büyük tekerlek 540kg kapasitesi Her bir yeşil PU ağır iş endüstriyel casters toptan |
|---|---|
| Tarzı:: | 8 inç PU ağır hizmet tipi endüstriyel tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Yükseklik 90mm ila 125mm tekerlekler 3 inç çelik sap boyutu M12x15mm döner tekerlekler ağır ekipman ve taşıma arabaları için
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |

