Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
Kırmızı 198lbs Kapasiteli Dişli Gövdeli 5 Poliüretan Teker
| Ürün adı: | 5 inç 198lbs döner sert plaka cıvata deliği gövdesi dişli gövde pp çekirdek pu standart endüstriyel |
|---|---|
| Stil:: | PU standart endüstriyel tekerlekler |
| Yükleme kapasitesi:: | 90kg |
Top Taşıyıcı Mobilya Çarklı Tekerlek PP Naylon TPR PU Kauçuk Tekerlekler Pürüzsüz Hareket ve Ağır Yük Kapasitesi İçin Mühendislik
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |
Basit rulmanlı endüstriyel döner rotörler / TPR tekerleği
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek Çekirdeği: | plastik |
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
300 Lbs Yük Kapasitesi Çift Top Taşıma ile Sert Döner 2,5 Inç Siyah Döner Çarkları
| Yük kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Tekerlek Rengi: | Siyah |
Endüstriyel için PU 350kg Kapasiteli 6 İnç Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç çap 2 inç genişlik döner plaka ark sırtı kırmızı pu demir çekirdekli endüstriyel tekerler |
|---|---|
| stil:: | Ark sırtlı PU ağır hizmet tipi döner rulet |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
880lbs Kapasiteli 8 X 2 Caster Wheel, Giyilebilir Alüminyum Caster Wheels
| Ürün adı: | 200mm 880lbs üst plaka yeşil boyalı çatal alüminyum çekirdek pu çift frenli ağır hizmet tipi tekerle |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum pu ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek Rengi:: | Koyu sarı |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Çarkları Toplam Kilit Fren Türü Sunar Depo ve Ekipman için Mükemmel Seçim
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
Yüksekliği 194mm pu yuvarlak tekerleği depo arabaları ve endüstriyel için yumuşak yuvarlak yuvarlak tekerlek
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Toplam Kilitli Top Taşıma Polyurethane Çarkları Kilitli Çürük Çekirdek Tekerleğiyle Döner 194mm Yükseklik
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Yumuşak Dönüş PU Demir Çürük Çekirdek Çarkı Ağır Görevli Uygulamalar için
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |

