Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
6x3 inç Geniş Teker Tekerlek 3300lbs Süper Ağır Hizmet Tekerleri Yeşil Demir PU OEM
| Ürün adı: | 6x3 inç Geniş Teker Tekerlek 3300lbs Kapasiteli Süper Ağır Hizmet Demir PU Tekerler Yeşil OEM |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi sert pu teker |
| Tekerlek Rengi:: | Yeşil+Siyah |
Ağır Güçlü Kırmızı Polyurethane Çubuklar Çinko Boyalı Kırmızı Çubuk 837lbs Yük Kapasitesi
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Demir Tekerlek Merkezi 100 mm Ağır Görevli ICaster Dayanıklı Ağır Yüklü Çarklar Pürüzsüz Hareketlilik ve Endüstriyel Güç Sağlıyor
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
144mm Polyurethane Heavy Duty Caster Wheels Çift Top rulmanları Kırmızı Demir PU Pürüzsüz Hareket
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| Toplam uzunluk: | 144mm |
Polyurethane Heavy Duty Casters / Iron Pu Caster Wheel Uzun Sürekli Çift Top rulmanları
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
Ağır Güçlü Gri Poliüretan Çarkları 300 Lbs Yük Kapasitesiyle
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Load Capacity: | 300 Lbs |
Plaka Montajlı Ekstra Ağır Hizmet Tipi Naylon Tekerlekler Ön Frenli Ağır Yükler İçin
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Wheel Width: | 50mm |
ISO9001 500kg Alüminyum Çekirdekli 8 İnç Poliüretan Endüstriyel Tekerlekler Yükleme
| Ürün adı: | 8 inç 500kg döner üst plaka alüminyum çekirdek turuncu poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüs |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
Çinko kaplama ağır görevli rotor tekerlekleri 1/4 inç vida deliği boyutu ile
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
TPR / Plastik / Kauçuk Tekerlekleri ile Endüstriyel Döner Ağır Görevli Roller
| Konut: | Preslenmiş Çelikten Üretilmiştir |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 2-12 İnç |
| Özellik: | Güvenilir ve dayanıklı |

