Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
Ağır makine ve endüstriyel ekipman hareketleri için optimize siyah tekerlekli ağır görevli süper ağır görevli makine
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
300lbs 5 İnç Poliüretan Tekerlekler
| Ürün Adı: | 300lbs 5 inç yüksek yük toplam fren poliüretan döner orta hizmet tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | Orta hizmet tekerleri gri pu |
| Tekerlek boyutu:: | 125x32mm |
6x2 İnç Poliüretan Tekerlek Sert Plakalı PU Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekerleği Tekerleri
| Ürün adı: | 6x2 İnç Mavi Poliüretan Tekerlek Sert Levha PU Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekeri Tekerleri T |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Sert Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
Endüstriyel ambalajlama ve montaj hattı operasyonları için optimize edilmiş plastik tekerleklere sahip ipli saplı endüstriyel makaralar
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
3 inç Genişlik 3300lbs Kapasiteli Süper Ağır Hizmet Tekerleri Poliüretan
| Ürün adı: | 6 inç 3300lbs 3 inç geniş plaka döner dökme demir çekirdek pu süper ağır hizmet tipi tekerler özelle |
|---|---|
| Stil:: | Süper ağır hizmet tipi döner pu teker |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Siyah+Gümüş |
6 İnç 550LBS Ağır Hizmet Endüstriyel Kilitli Döner Plakalı Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç Sessiz Gri TPR Tekerlek 550LBS Kapasiteli Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Fabrikası |
|---|---|
| Stil:: | 6 inç TPRswivel ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
200mm Sert Levha Sessiz Tekerlekler Yüksek Kapasiteli Alüminyum PU Tekerler Avrupa Tipi
| Ürün adı: | 200mm Sert Levha Sessiz Tekerlekler Yüksek Kapasiteli Alüminyum PU Tekerler Avrupa Tipi |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum sert ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 200mm |
OEM Koyu Kırmızı Poliüretan Tekerlek 230kg 5 İnç Döner Tekerler
| Ürün adı: | WBD OEM 5 inç Koyu Kırmızı Poliüretan Tekerlek 230kg Döner Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | 5 inç pu döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Rulman 6" Poliüretan Endüstriyel Tekerlekler Yüzey Galvanizli Yüzey
| Ürün adı: | Amazon Satışı İçin Set Başına Dört 6 inç Endüstriyel Tekerlek Döner Ağır Hizmet Tipi PU Tekerler |
|---|---|
| stil:: | 6 inç pu döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
PU 4 İnç Değiştirme 440LBS PP Çekirdek Ağır Hizmet Sert Tekerler
| Ürün adı: | Sıcak Satış 4 İnç 440LBS Kapasiteli PP Çekirdek PU Kırmızı Tekerlek Plakası Sert Ağır Hizmet Tekerle |
|---|---|
| stil:: | 4 inç pu sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |

