Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Ağır Güçlü Kırmızı Polyurethane Çubuklar Çinko Boyalı Kırmızı Çubuk 837lbs Yük Kapasitesi
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Çinko Boyalı Demir Ağır Görevli Çark Çarkı Set Çifte Top rulmanları 144mm Uzunluk
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Endüstriyel uygulamalar için polyurethane tekerlek malzemesi ve top taşıyan ağır görevli makara
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
100 mm Ağır Güçlü Çarklar Genel Uzunluk 144 mm Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
837lbs Tekerlek Kapasitesi Ağır Güçlü Çarklar Polyurethane Malzemesi Çift Top rulmanları Ağır Yük Kapasitesi
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
| Yükleme: | Bilye |
Yüksek Yük Kapasitesi 837 lb'ye kadar ağır yüklü tekerlekli ve 144 mm'lik uzunlukta
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
144mm Toplam Uzunluk ve Polyurethane Tekerlek Malzemesi Ağır Görevli Uygulamalar için Ağır Görevli İster
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Küre Taşıyıcı Endüstriyel Caster Ağır İşlemler İçin Dayanıklı Polyurethane Tekerleği
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Demir Tekerlek Merkezi Ağır Görevli Çarklar Malzeme Taşımacılığındaki Performansı İçin Dayanıklı Top Taşımacılığı Özelliğiyle 100mm Çaplı
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
837lbs Tekerlek Kapasiteli Endüstriyel Tekerlek Çinko Boyalı Braket Yüzey İşlemi Ağır Hizmet Tipi Dayanıklı Taşıma Tekerleği
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |

