Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Ağır Güçlü 350 kg PU dökme demir frensiz döner tekerlek
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
Esnek Dönüşlü 6 İnç Döner Alüminyum Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün Adı: | 6 inç Alüminyum Çekirdek PU Yüksek Kapasiteli Tekerlek Üst Plakası Satılık Sabit Ağır Hizmet Tekerle |
|---|---|
| Tarzı:: | 6 inç alüminyum pu sabit tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
4x2 İnç Yeşil 360 Derece Dönen Demir Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 4x2 İnç Küçük Boy Yeşil Tekerlek 360 Derece Dönen Demir Çekirdek PU Döner Ağır Hizmet Tekerleri Satı |
|---|---|
| stil:: | Yeşil tekerlekli demir pu döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
6 İnç Yeşil Yumuşak PU Tekerlekler Yan Kilit Dökme Demir Poliüretan Döner Caster Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi OEM
| Ürün adı: | 6 İnç Yeşil Yumuşak PU Tekerlekler Yan Kilit Dökme Demir Poliüretan Döner Caster Tekerlekler Ağır Hi |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu yan kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
6 inç PVC İçi Boş Çekirdekli Döner Ağır Hizmet Tekerleri Turuncu Renkli Tekerlekler
| Ürün adı: | Turuncu Renkli Tekerlekler 6 İnç PVC İçi Boş Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerlerinin Döner Tekerleri End |
|---|---|
| stil:: | Pvc döner ağır hizmet tekerleri |
| İnşaat:: | kaynaklı |
6 İnç Kırmızı PVC Ağır Hizmet Tekerleri Döner Plaka Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı: | 6 İnç Kırmızı PVC Ağır Hizmet Tekerleri Döner Plaka Arabası Tekerlekleri |
|---|---|
| stil:: | Ark sırtı pvc ağır hizmet tipi döner tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı+siyah |
Yeşil Boyalı Braketli Polietilen 150x42mm Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 6 inç yeşil boyalı üst plaka döner Co-Polietilen ağır hizmet tipi endüstriyel tekerler |
|---|---|
| stil:: | FP ağır hizmet tipi döner ruletler |
| Tekerlek Malzemesi:: | Ko-Polietilen |
125mm 550lbs Kapasiteli Ağır Hizmet Tekerleri Kauçuk Çift Fren Toptan Satış
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah+Gümüş |
WBD ODM Büyük Tekerlek 200mm Çap Plaka Siyah Plastik Ağır Hizmet Tekerleri Döner
| Ürün adı: | WBD ODM Büyük Tekerlek 200mm Çap Plaka Siyah Plastik Ağır Hizmet Tekerleri Döner |
|---|---|
| Stil:: | 200 mm döner pp ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200mm |
WBD Besleme Yönü Büyük Tekerlek 8" PP Sert Ağır Hizmet Tekerleri Alt Plaka
| Ürün adı: | WBD Besleme Yönü Büyük Tekerlek 8" PP Sert Ağır Hizmet Tekerleri Alt Plaka |
|---|---|
| Stil:: | 8" pp sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8" |

