Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
125mm 350kg Kapasite Platform Trolley Heavy Duty Casters Toptan Endüstriyel Caster
| Ürün Adı: | 350kg Kapasiteli Siyah PP Sabit Tekerlekli Platform Arabası Ağır Hizmet Tekerleri Üreticisi Çin |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
Gri TPR 280kg Kapasiteli 8 İnç Çift Bilyalı Rulman Döner Plakalı Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD, 8" Gri TPR 280kg Kapasiteli Döner Plakalı Çift Bilyalı Rulmanlı Ağır Hizmet Tekerleri Sağl |
|---|---|
| Stil:: | 8" TPR Döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8" |
Poliüretan 660LBS 8 İnç Yan Fren Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Satılık Yüksek Kapasiteli Endüstriyel Tekerlek 660LBS 8 inç Yan Fren PU Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | 660lbs pu döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 660 libre |
Yan Fren Tekerlekleri Çekirdek Ağır Hizmet Tekerleri Üzerinde Basıyor Araba Tekerlekleri 5 İnç
| Ürün adı: | 5 İnç Gri PVC Yan Fren Tekerlekleri Çekirdek Tekerler Üzerinde Basıyor Araba Tekerlekleri Endüstriye |
|---|---|
| stil:: | 5" pvc tekerlekler yan kilit |
| Yapı:: | kaynaklı |
Yumuşak PU Demir 4 Inch Orta Görevli Top Taşıma Kilitli Döner Kök Çarkı
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
| Yükseklik: | 194mm |
Düz hareketlilik için çelik kapaklı ağır görevli 4 inç çelik kauçuk tekerlekler
| Özellik: | Çelik kapaklar |
|---|---|
| Tekerlek Çekirdeği: | dökme demir |
| Tekerlek malzemesi: | çelik + kauçuk |
Yük kapasitesi ile sıkıştırılmış çelik ağır işlevli makine
| Malzeme: | Çelik/ Alüminyum/ Plastik/ Kauçuk |
|---|---|
| Fren: | Evet/Hayır |
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
Yumuşak Dönüş PU Demir Çürük Çekirdek Çarkı Ağır Görevli Uygulamalar için
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Toptan 8 inç Büyük Boy Siyah Endüstriyel Tekerlek Plaka Montajlı PP Ağır Hizmet Tekerleri Kilidi
| Ürün adı: | Toptan 8 inç Büyük Boy Siyah Endüstriyel Tekerlek Plaka Montajlı PP Ağır Hizmet Tekerleri Kilidi |
|---|---|
| Stil:: | 8 inç yan fren pp ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
990LBS Kapasiteli 6 İnç PU Döner Kilitleme Sessiz Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Endüstriyel için 990LBS Kapasiteli 6 İnç Yeşil PU Tekerlek Döner Kilitleme Sessiz Ağır Hizmet Tekerl |
|---|---|
| stil:: | 6 inç pu döner kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |

