Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Çinko Kaplama Vidalı Gövdeli Kauçuk Tekerlekler Elastik Yumuşak Turuncu Döner Sabit Frenli Tekerlekler Sorunsuz Hareket İçin Tasarlanmıştır
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
| Application: | Industry |
3 ila 8 İnç Tekerlek Çapı, İşaret Bırakmayan Yüzeyli Rulmanlı Kauçuk Tekerlekler, Ağır Yük Taşıma ve Endüstriyel Kullanıma Uygun
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
5 İnç Toplam Yükseklik, Bilyalı Rulmanlı Poliüretan Tekerlekler ve 450-850kg Yük Kapasitesi Mobilite Çözümleri
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
100 ila 300 KG yük kapasiteli kauçuk tekerlekler, yumuşak turuncu elastik, iç ve dış mekan uygulamaları için ideal, dayanıklı ve tekerlek çözümü
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
Endüstriyel arabalar için 100 mm çaplı ağır yüklü arabalar Toptan Plastik arabalar
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Tarzı:: | 100mm pp sert ağır hizmet tekerleri |
| Wheel size:: | 100mm |
5 İnç Ağır Hizmet Tipi Poliüretan Tekerlekler Döner Endüstriyel Tekerler Kırmızı
| Ürün adı: | 5 İnç Ağır Hizmet Tipi Poliüretan Tekerlekler Döner Endüstriyel Tekerler Kırmızı |
|---|---|
| stil:: | Döner poliüretan ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Çelik iskeletler için ultra hafif iskelet döşeme tekerlekleri
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
3-8 inç Elastik Mavi Kauçuk Çark Çarkı Sink kaplama ile işaretsiz
| Rulman Tipi: | Makaralı/Çift Bilyalı/Düz Rulman |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
| Kullanımı: | İç Mekan/Dış Mekan |
6 İnç Endüstriyel Tekerlek Döner Ağır Hizmet Tipi Tekerler 230kg Yük Kapasitesi
| Ürün adı: | WBD Fabrika Satışları 6 İnç Endüstriyel Tekerlek Döner Siyah Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | 6" kauçuk döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |

