Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
4 İnç 200kg Kapasiteli Makaralı Rulmanlı Döner Ağır Mobilya Tekerlekleri
| Ürün adı: | Fabrika Satışları 4 inç Gümüş İçi Boş Tekerlek 200kg Kapasiteli Dökme Demir Döner Frenli Mobilyalar |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç içi boş mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
Dökme Demir Pu Döner Ağır Hizmet Tekerleri 6 İnç Kırmızı Katı Endüstriyel Tekerlek İşaretsiz
| Ürün adı: | 6 İnç Kırmızı Katı Endüstriyel Tekerlek İşaret Yok Ağır Hizmet Tipi Dökme Demir Pu Döner Tekerler To |
|---|---|
| stil:: | Döner tekerlek hd |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
200/250kg Kapasite Katı Çelik Çekirdek Endüstri Sink Palated Bracketli Döner Çark
| Braket Yüzey İşlemi: | Çinko Kaplamalı |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | PP/PVC/PU/kabuk |
| Uygulama: | Toplu taşıma |
İşaretsiz Ağır Hizmet Tekerleri Demir PU
| Ürün adı: | Ağır hizmet tipi 150mm üst plaka çift bilyalı rulman demir kırmızı pu tekerlekler endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | Döner tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
PU 8 İnç Döner Teker Tekerlekler, 400kg Kapasiteli Turuncu Teker Tekerler
| Ürün adı: | 8 inç çap 2 inç genişlik üst plaka kore tipi demir çekirdekli yeşil pu endüstriyel için ağır hizmet |
|---|---|
| Stil:: | Demir PU ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | Sarı + Gümüş |
Yan Fren 660lbs Yük Kapasitesi Ağır Hizmet Tipi Tekerler Döner Plaka
| Ürün adı: | Yan Fren 660lbs Yük Kapasitesi Satılık Siyah Plastik Ağır Hizmet Tekerleri Döner Plaka |
|---|---|
| Stil:: | 660 lbs pp ağır hizmet tekeri |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
Tek Frenli 150X50mm Boyutlu Plastik Döner Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Tek Frenli 150X50mm Ebatlı Siyah Tekerlek Plastik Döner Ağır Hizmet Tekerleri İmalatı |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm pp döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150X50mm |
450kg Yükleme Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 200mm üst plaka çift bilyalı rulman alüminyum çekirdek pu ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | Portakal |
Beyaz Plastik Tekerlekli Rulmanlı 6 İnç Ağır Hizmet Tipi Döner Tekerler
| Ürün adı: | Beyaz Plastik Tekerlekli 6 İnç Ağır Hizmet Tipi Döner Tekerler |
|---|---|
| stil:: | PP ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek Malzemesi:: | Plastik |
4 İnç 5 İnç 6 İnç 8 İnç Demir Poliüretan Caster Tekerlekler Ağır Hizmet
| Product Name: | 4 Inch 5 Inch 6 Inch 8 Inch Iron Polyurethane Caster Wheels Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | Swivel polyurethane caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |

