Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
6x2 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Üst Plaka Ağır Hizmet Tipi Döner Kilitleme Gri TPR Tekerler Endüstriyel
| Ürün adı: | 6x2 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Üst Plaka Ağır Hizmet Tipi Döner Kilitleme Gri TPR Tekerler Endüstri |
|---|---|
| stil:: | TPR kilitlenebilir ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Çift Rulmanlı İskele Tekerlekleri Yük Kapasitesi 200/250kg Ağır Hizmet Uygulamaları
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Sert 440LBS 4 İnç Kauçuk Döner Tekerlekler Sessiz Zemin Koruma
| Ürün adı: | 4 inç Yumuşak Yönlü Tekerlekler 440LBS Gri TPR Sert Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri Fabrika Çin |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
En iyi korozyon koruması için çinko kaplı endüstriyel makaralar
| tekerlek tipi: | Plastik/ Kauçuk/ Poliüretan/ Fenolik/ V-Oluk/ Çelik |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-12 İnç |
| Montaj Tipi: | Üst Plaka/Dişli Kök/Genişletilebilir Kök/Kavrama Halkası Kök |
46 mm, işaretlemeyen dökme demir kauçuk tekerlekler, güçlü 264 lbs yük kapasitesi
| Türü: | tekerler |
|---|---|
| ağırlık birimi: | 4kg-5kg |
| Kapasite: | 264 pound |
Ylcaster 50mm Endüstriyel Çarklar Fren Tipi Çark Çarkı Zenkli Çifte Tekerlekli rulmanlı
| Üreticisi: | YLcaster |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |
| Dişli Gövde Malzemesi: | Çelik |
Yan Kilitli 100mm 396lbs Siyah Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, Yan Kilitli 100mm 396lbs Kapasiteli Siyah Kauçuk Döner Ağır Hizmet Tekerleri Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 4" demir kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inçx2 inç |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Kapasite Sabit Plate Caster Wheel Üretici
| Ürün Adı: | OEM Kauçuk Tekerlek 125mm 200kg Kapasite Sabit Plak Ağır Görevli Çarklar |
|---|---|
| Tarzı:: | 5" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
150mm Demir Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri Logo Özelleştirilebilir
| Ürün adı: | 150mm Demir Çekirdekli Kauçuk Sabit Tekerlek Logosu Özelleştirilebilir Ağır Hizmet Tipi Tekerler Sat |
|---|---|
| Stil:: | 6" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |

