Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Demir Tekerlek Merkezi Ağır Görevli Çarklar Malzeme Taşımacılığındaki Performansı İçin Dayanıklı Top Taşımacılığı Özelliğiyle 100mm Çaplı
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
837lbs Tekerlek Kapasiteli Endüstriyel Tekerlek Çinko Boyalı Braket Yüzey İşlemi Ağır Hizmet Tipi Dayanıklı Taşıma Tekerleği
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Yük Kapasitesi 837 lbs'ye kadar Ağır Görevli Çekirdekler Ağır Yük İşleme için 144 mm Toplam Uzunluk ve Demir Tekerlek Merkezi Sunar
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Bolt Delik Arası 25 Inç Ağır Görevli Tekerlek Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Polyurethane tekerleği ile 100 mm kırmızı ağır yüklü tekerlekler 837lbs yük
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
| Yükleme: | Bilye |
144mm Toplam Uzunluk Polyurethane Çarklı Ağır Görevli Çarklar
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Color: | Red |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 50mm Çark Genişliği Ağır Yükler için 3,5 Inç Döner Yarıçap
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Mavi kauçuk tekerlekler ve çelik koruma malzemesi, depo ve dayanıklı tekerleklere ihtiyaç duyan ekipman için mükemmel
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Yüksekliği 194mm pu yuvarlak tekerleği depo arabaları ve endüstriyel için yumuşak yuvarlak yuvarlak tekerlek
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
4 x 4.5 inçlik plaka ile ağır görevli araba tekerlekleri
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |

