Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
1100LBS Kapasiteli 200mm Sert Isıya Dayanıklı Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler
| Ürün adı: | WBD Toptan 1100LBS Kapasiteli Ağır Hizmet Sanayi Tekerleği 200mm Sert Isıya Dayanıklı Tekerler Çin |
|---|---|
| Stil:: | 200 mm sert ısıya dayanıklı tekerlekler |
| Yükleme kapasitesi:: | 1100LBS |
6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU Teker Tekerlekler OEM
| Ürün adı: | 6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU T |
|---|---|
| stil:: | 6" pu sabit ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
6x2 İnç Poliüretan Tekerlek Sert Plakalı PU Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekerleği Tekerleri
| Ürün adı: | 6x2 İnç Mavi Poliüretan Tekerlek Sert Levha PU Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekeri Tekerleri T |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Sert Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
Çelik Konut Ağır Görevli Kauçuk Çark 8 Inç Dayanıklı Çelik Kauçuk Kombinasyon Çark Depo Arabaları için Uygun
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
İşaretleme yapmayan ve yük kapasitesi 100kg olan ağır işlevli kauçuk tekerlekler
| Renk: | Siyah/Mavi/Yeşil |
|---|---|
| sırt tipi: | İşaretleme olmayan |
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
Endüstriyel için PVC 100x50mm Ağır Hizmet Döner Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 4 inç döner sert plaka rulman içi boş turuncu pvc ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | İçi boş pvc ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek malzemesi:: | PVC+PPfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', |
8 İnç 300kg Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler 304SS Yükleme
| Ürün adı: | 8 inç 300kg yük kapasitesi üst plaka döner yeşil tpr ağır hizmet tipi 304 paslanmaz çelik tekerlekle |
|---|---|
| Stil:: | Ağır hizmet tipi tpr paslanmaz çelik teker |
| Tekerlek Rengi:: | siyah + yeşil |
Yük Kapasitesi 100 ila 300 KG Ağır Güçlü Lastik Çark 8 Inç Siyah Mavi Yeşil Performans Ağır Yük Taşıma Çarkı
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
PP Tekerlek Tipi Çubuk Mobilya Dayanıklı Ağır Güçlü Endüstriyel Kalite Ofis Sandalyeleri Masalar ve Dolaplar Çeşitli Renkler
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |

