Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Kolay Manevra Kabiliyeti ve Dayanıklı Performans için Çelik Dişli Gövdeli Mobil İskele Tekerleği
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
837 lbs ağır yüklü makine demir merkezli polyurethane tekerlekler çift top rulmanları
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Demir Tekerlek Merkezi Ağır Görevli Çarklar Kırmızı Yük Kapasitesi Ağır Yükler İçin 837 lbs'e Kadar
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
Polyurethane Ağır Görevli Çarklar İçin Sink Boyalı Bracket Yüzeyli Çarklar
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
837 lbs yük kapasitesi ağır yüklü rotorlar kırmızı poliüretan tekerlekler demir tekerlek merkezi
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
Polyurethane Heavy Duty Casters / Iron Pu Caster Wheel Uzun Sürekli Çift Top rulmanları
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
Ağır Güçlü Çinko Boyalı Çarklar Poliüretan Tekerleklerle 837 lbs'ye Kadar Yük Kapasitesi Çift Top rulmanları
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
Ağır Güçlü Kırmızı Polyurethane Çubuklar 144mm Uzunluk Çinko Boyalı Çift Top rulmanları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Toplam uzunluk: | 144mm |
| Boyut: | 100 mm |
Demir Tekerlek Merkezi 837lbs Yük Kapasitesi Top Taşıma ile Kırmızı Ağır Görevli Çekirdekler
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Yük Kapasitesi Çift Top rulmanlı Kırmızı Endüstriyel Çark Kapasitesi
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |

