Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Çifte Top Taşıma Plağı Montaj Ağır Görevli Çarklar 3.5 Döner Yarıçap 50mm Tekerlek
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Toplam Kilit Fren Süper Ağır Görevli Çark Döner Yarıçap 3.5 inç Siyah Tekerlek
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
Endüstriyel Çift Top Taşıyıcı Ağır Görevli Çark Çarkı Toplam Kilit Frenli
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Demir Tekerlek Merkezi 100 mm Ağır Görevli ICaster Dayanıklı Ağır Yüklü Çarklar Pürüzsüz Hareketlilik ve Endüstriyel Güç Sağlıyor
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Endüstriyel Ağır Görevli Çekirmenler Yüksek Yük Kapasitesi Kalıcı
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
| Yükleme: | Bilye |
Endüstriyel makineler için 837 lb yük kapasitesi olan 100 mm ağır yüklü makine
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
| Boyut: | 100 mm |
Ağır Güçlü Kırmızı Demir PU Çarkları 837 lbs'e kadar yük kapasitesi ile
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
Özel yapılmış kauçuk kabukları birimi Ağırlığı 4kg 5kg Renk seçenekleri Siyah Mavi Yeşil Ekipman hareketliliği ve sanayi için mükemmel
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Bilyalı Rulmanlı, 450 ila 850 kg Yük Kapasiteli, Pürüzsüz Sırtlı Poliüretan Tekerlekler, Depo ve Uygulamalar İçin İdeal
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Çeşitli zemin türlerinde çekiş ve pürüzsüz yuvarlanma sağlayan zine kaplamalı ipli saplı döşeme tekerlekleri
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |

