Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi 5 İnç Ferforje Kauçuk Tekerler Yan Kilit Endüstriyel Dökme Demir Arabası Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Kauçuk Tekerler |
12 İnç Dövme Çelik Katı Tekerlekler Süper Ağır Hizmet Tipi Tekerler Dönen 3000KG Yükleme
| Ürün adı: | 12 İnç Dövme Çelik Katı Tekerlekler Süper Ağır Hizmet Tipi Döner Tekerler 3000KG Yükleme Kapasitesi |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tekeri tek tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | Gümüş |
125mm Çap 770LBS Döner Kilit Isıya Dayanıklı Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | 125mm Çap Ağır Hizmet Tipi Isıya Dayanıklı Tekerlek 770LBS Kapasiteli Döner Kilit Endüstriyel Tekerl |
|---|---|
| Stil:: | 125 mm döner kilitli ısıya dayanıklı tekerlekler |
| Tekerlek çapı:: | 125mm |
0375 Inch Bolt Delik Boyutu Süper Ağır Görevli Çarklar Poliüretan Tekerlekler 4 X 45 Inch Plak Boyutu Sağlam Ağır Yük Kapasitesi Tekerlekler
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |
837lbs Tekerlek Kapasitesi Endüstriyel Çark 144mm Toplam Uzunluk Yumuşak Kolay Hareket
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Toplam uzunluk: | 144mm |
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
Polyurethane Ağır Görevli Çarklar için Çift Top rulmanı 100 mm
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
Top Taşıyan Demir PU Çark Çarkı 100mm Üstün Yük Taşıma Kapasitesi İçin
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Renk: | Kırmızı |
Plaka Kök Bolt Delik Endüstriyel için Sink Boyalı Bracket ile Heavy Duty Casters
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Toplam uzunluk: | 144mm |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
Kırmızı Ağır Güçlü Çarklar 837lbs Yük Kapasitesi Top Taşıma Demir Tekerlek Merkezi Sink Boyalı
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
144mm Polyurethane Heavy Duty Caster Wheels Çift Top rulmanları Kırmızı Demir PU Pürüzsüz Hareket
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| Toplam uzunluk: | 144mm |

