Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
0.375 inç Bolt Delik Boyutu Toplam Kilit Fren Tipi ve Çelik Malzemesiyle Süper Ağır Görevli Çarklar
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
1188LBS 200mm Çaplı Yüksek Kapasiteli Sert Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, 1188LBS Yüksek Yük Kapasiteli Sert Endüstriyel Tekerlek 200mm Çaplı Ağır Hizmet Tekerleri Sağlı |
|---|---|
| stil:: | 200 mm pu ağır hizmet tipi rijit tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 20 santimetre |
OEM 6x2 İnç Katı Gümüş Tekerlek Ağır Hizmet Sabit Dökme Demir Tekerler
| Ürün adı: | YLcaster OEM 6x2 inç Katı Gümüş Tekerlek Dökme Demir Ağır Hizmet Sabit Tekerler Endüstriyel |
|---|---|
| Stil:: | 6 inç ağır hizmet tipi demir sabit tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
Masa Mobilyaları için 100mm 200kg Gümüş Dökme Demir Sert Tekerlekler
| Ürün adı: | 100mm Çay Masası Tekerleği 200kg Gümüş Dökme Demir Ağır Hizmet Tipi Sert Tekerler Üretici Çin |
|---|---|
| Stil:: | 100 mm ağır hizmet tipi demir sert tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 100MM |
100x50mm 440LBS Kapasiteli Dökme Demir Boş Çekirdekli Sert Mobilya Tekerleri Tekerlekler
| Ürün adı: | 100x50mm İçi Boş Çekirdekli Tekerlek 440LBS Kapasiteli Dökme Demir Ağır Hizmet Tipi Sert Tekerler Mo |
|---|---|
| Stil:: | 100x50mm ağır hizmet tipi demir sert tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 100x50mm |
125x50mm Çaplı Dökme Demir Ağır Hizmet Tipi Gres Nipelli Tekerler
| Ürün adı: | 125x50mm Çaplı Boş Çekirdekli Dökme Demir Tekerlek 230kg Kapasiteli Ağır Hizmet Rijit Tekerler Üreti |
|---|---|
| Stil:: | 125x50mm ağır hizmet tipi demir rijit tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 125X50mm |
8 İnç 2T Turuncu Süper Ağır Hizmet Tekerleri Çelik PU İkiz Tekerlek Döner Endüstriyel Tekerler
| Ürün adı: | 8 İnç 2T Turuncu Süper Ağır Hizmet Tipi Çelik PU Tekerlek İkiz tekerlekli Döner Endüstriyel Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi ikiz tekerlekli pu teker |
| Tekerlek Rengi:: | Gümüş |
1188LBS Demir Çekirdekli Poliüretan Ağır Hizmet Tekerleri 360° Dönen 8x2 İnç PU Sırtlı Döner Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | 8x2 İnç PU Sırtlı Döner Araba Tekerlekleri 1188LBS Kapasiteli Demir Çekirdekli Poliüretan Ağır Hizme |
|---|---|
| stil:: | PU ağır hizmet tipi döner rulet |
| Tekerlek Rengi:: | Yeşil+Siyah |
Yan Kilit 230kg İçi Boş Çekirdekli 5 İnç Döner Ağır Hizmet Tipi Frenli Frenli Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD, 230 kg Yük Kapasiteli Boş Çekirdekli Demir Tekerlek Ağır Hizmet Frenli Döner Tekerler Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 230 kg kapasiteli içi boş demir yan kilitli tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
4 İnç Katı Dökme Demir Tekerlekler Mobilya İçin Yüksek Yüklü Yan Fren Endüstriyel Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | Mobilya için 4 İnç Katı Dökme Demir Tekerlekler Yüksek Yük Yan Fren Endüstriyel Caster Tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir döner mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |

