Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Endüstriyel Ağır Hizmet Tekerleri 4 İnç Yumuşak Pu Yan Kilit Dönen Tekerlekler
| Ürün adı: | 4 inç Yumuşak Pu Yan Kilit Dönen Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Teker Tedarikçisi Çin YLca |
|---|---|
| stil:: | 4 inç endüstriyel teker pu tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
4x2 İnç Mavi Yan Fren Döner Ağır Hizmet Tipi Tekerler El Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı: | Dayanıklı 4x2 İnç Mavi Katı Tekerlek Yan Fren Döner Ağır Hizmet Arabası Caster Tekerlekler Toptan Sa |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Yan Fren Tekeri |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
200x50mm Ağır Hizmet Tekerleri Katı Siyah Tekerlek Döner Plaka Cam Dolgulu Naylon
| Ürün adı: | 200x50mm Katı Siyah Tekerlek Döner Plaka Cam Dolgulu Naylon Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler Te |
|---|---|
| stil:: | Cam Elyaf Dolgulu Naylon Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 200x50mm |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 4 X 4.5 Inç Plaka Boyutu 7.5 Inç Toplam Yüksekliği Depo için idealdir
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Polyurethane Top Taşıyıcı Ağır Görevli Çark 50mm Tekerlek Siyah Çelik Toplam Kilit Çarkları
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Döner kilitli alüminyum endüstriyel rotorlar kolay manevra
| tekerlek tipi: | Plastik/ Kauçuk/ Poliüretan/ Fenolik/ V-Oluk/ Çelik |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-12 İnç |
| Fren: | Evet/Hayır |
150mm Çaplı Alüminyum Turuncu Pu Döner Tekerler Ağır Hizmet Endüstriyel Tekerlekler
| Ürün adı: | 150mm Çaplı Kore Tipi Alüminyum Turuncu Pu Döner Tekerler Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerlekler T |
|---|---|
| stil:: | Döner ağır hizmet tipi endüstriyel tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Kırmızı Demir PU Çifte Top rulmanları 837 lbs yük kapasitesine kadar ağır görevli rulmanlar
| Yük kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
Ağır makine ve endüstriyel ekipman hareketleri için optimize siyah tekerlekli ağır görevli süper ağır görevli makine
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
837 lbs'e kadar yük kapasitesi Polyurethane tekerlek malzemesi zinc boyanmış braket yüzey tedavisi ile ağır iş koltukları
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |

