Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
450-850 kg yüklü kapasiteli, toplam kilit fren tipi ve PU demir tekerlek malzemesi olan poliüretan tekerlekler
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
150mm 6 İnç Siyah Isıya Dayanıklı Sabit 400kg Ağır Sert Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD, 150mm Siyah Isıya Dayanıklı Sabit Tekerlek 400kg Sert Fırın Tekerleri Tedarik Ediyor Çin |
|---|---|
| stil:: | 150 mm sert fırın tekerleri |
| Kapasite:: | 400kg |
Çelik Tekerlek Malzemeli Ağır Hizmet Tipi Kauçuk Tekerlekler, 100 ila 300 KG Yük Kapasitesi, İç Mekan Dış Mekan Hareketlilik Ekipmanı
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
100x50mm 440LBS Kapasiteli Dökme Demir Boş Çekirdekli Sert Mobilya Tekerleri Tekerlekler
| Ürün adı: | 100x50mm İçi Boş Çekirdekli Tekerlek 440LBS Kapasiteli Dökme Demir Ağır Hizmet Tipi Sert Tekerler Mo |
|---|---|
| Stil:: | 100x50mm ağır hizmet tipi demir sert tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 100x50mm |
Dolap Mobilyaları için 200kg Yüksek Yük Taşıyan Dökme Demir 4 İnç Dolly Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan 4 inç Gümüş Katı Tekerlek 200kg Kapasiteli Dökme Demir Döner Frenli Mobilyalar İçin Ağır |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç demir mobilya tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 10 santimetre |
5 İnç Gümüş Mobilya Makaralı Rulman Sabit Tekerlekli Tekerlekler
| Ürün Adı: | 5 inç Masa Tekerleği Gümüş Demir Ağır Hizmet Sabit Mobilya Tekerleri Makaralı Rulman Toptan |
|---|---|
| Tarzı:: | 5 inç ağır demir mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
150mm 616LBS Yük Kapasitesi İçi Boş Dökme Demir Döner Plakalı frenli döner tekerler
| Ürün adı: | 150mm Çap 616LBS Yük Kapasitesi İçi Boş Tekerlek Dökme Demir Döner Plaka Ağır Hizmet Tipi Tekerler S |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm ağır hizmet içi boş mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150X50mm |
8x2 İnç Döner Plaka 660LBS Mobilya Kilitlenebilir Tekerlekli Tekerlekler
| Ürün adı: | 8x2 inç Döner Plakalı Tekerlek 660LBS Kapasiteli Demir Tekerler Mobilya İçin Ağır Hizmet İçin Satış |
|---|---|
| stil:: | 8 inç ağır hizmet tipi demir döner kilit tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 8x2 inç |
4 İnç 5 İnç 6 İnç 8 İnç Demir Poliüretan Caster Tekerlekler Ağır Hizmet
| Product Name: | 4 Inch 5 Inch 6 Inch 8 Inch Iron Polyurethane Caster Wheels Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | Swivel polyurethane caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
Dökme Demir 75mm Üst Sert Plaka Siyah Çatal Masa için Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Üretim 75mm Üst Plaka Tipi Sert Plaka Siyah Çatal Orta Hizmet Dökme Demir Masa Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir sert tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Ütü |

