Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
8x2 İnç Dökme Demir 300kg Kapasiteli Boş Döner Kilit Ağır Hizmet Tipi Tekerler
| Ürün adı: | YLcaster Toptan 8x2 inç Gümüş Dökme Demir Teker 300kg Yüksek Kapasiteli Boş Tekerlek Döner Kilit Ağı |
|---|---|
| Stil:: | Büyük tekerlek yan kilit demir tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
PU 6 inç kilitli döner rotörler, 1350 kg kapasiteli dökme demir araba tekerlekleri
| Product Name: | 6 inch top plate swivel large size cast iron core pu super heavy duty caster wheels customize |
|---|---|
| Style:: | Super heavy duty pu caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
3 inç Genişlik 3300lbs Kapasiteli Süper Ağır Hizmet Tekerleri Poliüretan
| Ürün adı: | 6 inç 3300lbs 3 inç geniş plaka döner dökme demir çekirdek pu süper ağır hizmet tipi tekerler özelle |
|---|---|
| Stil:: | Süper ağır hizmet tipi döner pu teker |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Siyah+Gümüş |
2 İnç Ağır Hizmet Tipi Demir PU Düşük Profilli Tekerler Yüksek Kaliteli Makine Tekeri Tekerlekler
| Ürün adı: | 2 İnç Ağır Hizmet Tipi Demir PU Düşük Profilli Tekerler Yüksek Kaliteli Makine Tekeri Tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Ağır hizmet tipi düşük profilli ruletler |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı+siyah |
Ağır Güçlü 350 kg PU dökme demir frensiz döner tekerlek
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
PU 75mm Düşük Profilli Ağır Hizmet Tekerleri, 500kg Yüksek Kapasiteli Poliüretan Tekerlekler
| Ürün adı: | 75x50mm 1100lbs 500kg üst plaka döner dökme demir çekirdek kırmızı pu düşük profilli tekerlekler |
|---|---|
| Stil:: | Ağır hizmet tipi düşük profilli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı + siyah |
6x3 inç Geniş Teker Tekerlek 3300lbs Süper Ağır Hizmet Tekerleri Yeşil Demir PU OEM
| Ürün adı: | 6x3 inç Geniş Teker Tekerlek 3300lbs Kapasiteli Süper Ağır Hizmet Demir PU Tekerler Yeşil OEM |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi sert pu teker |
| Tekerlek Rengi:: | Yeşil+Siyah |
Endüstriyel 880LBS Dökme Demir PU Sabit Tekerler 5 İnç Yeşil Poliüretan Sert Tekerlekler
| Ürün adı: | 5 İnç Yeşil Poliüretan Sert Tekerlekler 880LBS Dökme Demir PU Sabit Tekerler Endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | 5 inç pu sabit ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
250kg Kapasiteli Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri 200mm Çap
| Ürün adı: | 200mm Çap Tek Fren Tekerleği 250kg Kapasiteli Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri Toptan Satış |
|---|---|
| Stil:: | 8" kauçuk yan fren ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200x50mm |
8x3 inç Geniş Caster Tekerlekler 3300lbs Ultra Ağır Hizmet Demir PU Kingpinless Ön Kilit Tekerleri Turuncu
| Ürün adı: | 8x3 inç Geniş Caster Tekerlekler 3300 lbs Kapasiteli Ultra Ağır Hizmet Demir PU Kingpinless Ön Kilit |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi turuncu pu teker |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu+Gümüş |

