Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
400kg Yükleme 6 İnç Poliüretan Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç 400 kg üst plaka döner teker demir çekirdekli kırmızı poliüretan ağır avrupa tipi endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | Demir poliüretan ağır hizmet avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
150mm Polyurethane Casters Yumuşak Çevre 2 Inç Tekerlek Genişliği Tekerlekler Yumuşak Çalışma ve Düşük Gürültü Seviyesi için Tasarlanmıştır
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |
200mm Gümüş Renk 300kg Kapasite İçi Boş Çekirdekli Sert Teker Tekerlekler Düz Sırt
| Ürün adı: | Fabrika Satışları 200mm Gümüş Demir Tekerlek 300kg Kapasiteli Boş Çekirdekli Sert Ağır Hizmet Tekerl |
|---|---|
| Stil:: | 200 mm yandan kilitli demir tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 20 santimetre |
Toplu kilit frenli ve içi boş çekirdek tekerlekli top taşıyan poliüretane rotörler
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Makaralı Rulmanlı Sert 100mm Çaplı Yüksek Sıcaklık Caster Tekerlekleri
| Ürün adı: | Satılık 100mm Çap Fenolik Ağır Hizmet Tekerlek Siyah Döner Isıya Dayanıklı Tekerler |
|---|---|
| Stil:: | 100 mm döner ısıya dayanıklı tekerlekler |
| Tekerlek çapı:: | 100 mm |
300kg Yükleme 6 İnç Poliüretan Tekerlekler, ISO9001 Yaylı Caster Tekerlek
| Ürün Adı: | Garajlar için 6 inç 300kg kapasiteli ağır demir pu tek yaylı tekerler |
|---|---|
| Tarzı:: | Döner tek yaylı teker |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
Ağırlık Kapasitesi Yan Montajlı Siyah Çalışma Masa Çarkları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Fren tipi: | Tam Kilit |
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
Tek tekerlekli stil kırmızı PU tekerlekli poliüretan kasketler toplam kilit fren türü dayanıklılık malzemeleri
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
880lbs Kapasiteli 8 X 2 Caster Wheel, Giyilebilir Alüminyum Caster Wheels
| Ürün adı: | 200mm 880lbs üst plaka yeşil boyalı çatal alüminyum çekirdek pu çift frenli ağır hizmet tipi tekerle |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum pu ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek Rengi:: | Koyu sarı |
Yumuşak Yürüyüş Siyah PU Çark Çarkı 194mm Depo Malzeme İşleme ve Taşıma Yüksekliği
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |

