Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
6 İnç Yeşil Poliüretan Tekerlekler 450kg Döner Dökme Demir PU El Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi
| Ürün adı: | 6 İnç Yeşil Poliüretan Tekerlekler 450kg Döner Dökme Demir PU El Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Ti |
|---|---|
| stil:: | 6 inç pu döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Ağır Hizmet Tipi 5 İnç Ferforje Kauçuk Tekerler Yan Kilit Endüstriyel Dökme Demir Arabası Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Kauçuk Tekerler |
4 İnç Dökme Demir Poliüretan Yönlü Sabit Teker 2816LBS Kapasiteli Katı PU Tekerlek 4 ADET Set
| Ürün adı: | 2816LBS Kapasiteli Katı PU Tekerlek 4 ADET Set 4 İnç Dökme Demir Poliüretan Yönlü Sabit Teker |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu sabit tekerler hd |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
5 İnç Demir PU Tekerler Ağır Hizmet Sabit Plakalı Yumuşak Endüstriyel Tekerlekler Tekerler Çin
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Demir PU Tekerler |
4x2 İnç Yeşil 360 Derece Dönen Demir Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 4x2 İnç Küçük Boy Yeşil Tekerlek 360 Derece Dönen Demir Çekirdek PU Döner Ağır Hizmet Tekerleri Satı |
|---|---|
| stil:: | Yeşil tekerlekli demir pu döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
Düz hareketlilik için çelik kapaklı ağır görevli 4 inç çelik kauçuk tekerlekler
| Özellik: | Çelik kapaklar |
|---|---|
| Tekerlek Çekirdeği: | dökme demir |
| Tekerlek malzemesi: | çelik + kauçuk |
10x2 inç PU Ultra Ağır Hizmet Tekerlekleri 6600 lbs Döner Endüstriyel Tekerler Çift Tekerlek
| Ürün adı: | 10x2 inç Kore Tipi PU Ultra Ağır Hizmet Tekerlekleri 6600lbs Kapasiteli Döner Endüstriyel Tekerler Ç |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi 10 inç teker |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
İşaretleme olmayan dökme demir çekirdek endüstriyel serisi çelik kauçuk tekerleği ile döner
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
450-850kg Yük Kapasiteli Poliüretan Tekerlekler 150mm Tekerlek Boyutu PU Demir Tekerlek Malzemesi Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerlekler
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |

