Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
2816LBS Kapasiteli Dökme Demir 4 PU Teker Setleri İki Bilyalı Rulman
| Ürün adı: | 2816LBS Kapasiteli Pet Set Dökme Demir Çekirdek PU Tekerlek Plakası Sert Ağır Hizmet Tekerleri Üreti |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
46 mm, işaretlemeyen dökme demir kauçuk tekerlekler, güçlü 264 lbs yük kapasitesi
| Türü: | tekerler |
|---|---|
| ağırlık birimi: | 4kg-5kg |
| Kapasite: | 264 pound |
Siyah Demir Rulman Kauçuk Tek Tekerlek 100mm 125mm 150mm 200mm Ağır Hizmet Tekerleri İçin
| Ürün adı: | 100mm 125mm 150mm 200mm Siyah Demir Rulman Ağır Hizmet Tekerleri İçin Kauçuk Tek Tekerlek |
|---|---|
| stil:: | Demir Lastik Tekerlek |
| Tekerlek boyutu:: | 100/125/150/200mm |
8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin Ağır Hizmet Tipi Tekerler
| Ürün adı: | 8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin A |
|---|---|
| stil:: | İçi boş kauçuk döner ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
200x50mm 550LBS Yumuşak Üst Plaka Döner Siyah Demir Kauçuk Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi Çift Fren
| Ürün adı: | 200x50mm 550LBS Yumuşak Tekerlek Üst Plakası Döner Siyah Demir Kauçuk Arabası Tekerlekleri Ağır Hizm |
|---|---|
| stil:: | Siyah Kauçuk Kilitlenebilir Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 200x50mm |
6 İnç Katı Kauçuk Tekerler Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Yan Fren
| Product Name: | 6 Inch Solid Rubber Casters Heavy Duty Industrial Side Brake |
|---|---|
| Style:: | Rubber heavy duty casters |
| Wheel size:: | 150mm |
8 inç Kauçuk İskele Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 8 inç 250kg kapasiteli çift frenli demir çekirdekli kauçuk siyah döner iskele tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
| Tekerlek malzemesi:: | Dökme demir + Kauçuk |
3 ila 8 İnç Tekerlek Çapı, İşaret Bırakmayan Yüzeyli Rulmanlı Kauçuk Tekerlekler, Ağır Yük Taşıma ve Endüstriyel Kullanıma Uygun
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
80x70mm Beyaz Naylon Tekerlekler 600kg Yükleme Palet Krikosu Yüklü Tekerlekler Rulman
| Ürün adı: | 80x70mm Beyaz Naylon Tekerlekler 600kg Yükleme Palet Krikosu Yüklü Tekerlekler Rulman |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | bej |
| Tekerlek boyutu:: | 80x70 mm |
Üst Plaka Çelik Jant 280kg Kapasiteli Yan Kilit 150mm Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD 150mm Çaplı Üst Plaka Çelik Jant 280kg Kapasiteli Yan Kilit Döner Teker Ağır Hizmet Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm demir mobilya tekerleri yan kilit |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |

