Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
6 İnç Endüstriyel Tekerlek Döner Ağır Hizmet Tipi Tekerler 230kg Yük Kapasitesi
| Ürün adı: | WBD Fabrika Satışları 6 İnç Endüstriyel Tekerlek Döner Siyah Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | 6" kauçuk döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
5"X2" Döner Yan Kilit Demir Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD Fabrika Satışları 5"x2" Döner Yan Kilit Demir Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 5" kauçuk yan fren ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
6" Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Yan Kilit Lastik Tekerlek 230kg Kapasite
| Ürün adı: | 6 "Döner Plaka Yan Kilit Lastik Tekerlek 230kg Kapasiteli Ağır Hizmet Tekerleri Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | 6" kauçuk yan frenli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150x50mm |
8 İnç Büyük Tekerlek Döner Plaka İçi Boş Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Doğrudan Satış 8 İnç Büyük Tekerlek Döner Plaka İçi Boş Çekirdekli Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 8" kauçuk döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200mm |
Ağır Görevli Çalışma Masaları Çark Çarkları Endüstriyel İşlem için Çürük Çerçeve Tek Tek Çark
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
|---|---|
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
8 inç Ağır Hizmet Yaylı Tekerler, 770 lbs Ağır Hizmet Poliüretan Tekerler Yükleme
| Ürün adı: | 8 inç 770lbs yük kapasitesi demir pu ağır hizmet tipi çift yaylı tekerler garajlar |
|---|---|
| Stil:: | Döner çift yaylı teker |
| Tekerlek çapı:: | 8 inç |
Araba Tekerleği 5 İnç Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün Adı: | Siyah Kauçuk Arabası Tekerleği 5 inç Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tarzı:: | 5" kauçuk döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
8 inç Ağır Hizmet Tipi Teker Teker, TPR Ağır Hizmet Tipi Plaka Tekerleri
| Ürün adı: | 4 inç 5 inç 6 inç 8 inç her türlü ağır hizmet tipi tekerlek tedarikçileri |
|---|---|
| Stil:: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Renkli |
450kg Yükleme Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 200mm üst plaka çift bilyalı rulman alüminyum çekirdek pu ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | Portakal |
PU 200mm 990lbs Alüminyum Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 200mm 990lbs üst plaka amerikan tipi alüminyum çekirdekli ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek Rengi:: | Koyu sarı |

