Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
280kg Yük Kapasitesi 6 "Endüstriyel Çarklar Ağır Görevli Dökme Demir Tekerlekler Yan Kilitli
| Ürün Adı: | 6 inç üst plaka döner içi boş döküm demir ağır hizmet tipi tekerlekler yan kilitli |
|---|---|
| Tarzı:: | Döküm ağır hizmet tipi tekerlekler |
| Tekerlek Malzemesi:: | dökme demir |
8 İnç Dökme Demir Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Döner Plakalı Demir PU Endüstriyel Araba Tekerlekleri Tekerler Yeşil
| Tekerlek Genişliği: | 2 inç |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Demir PU Tekerler |
150x50mm Siyah Lastik Tekerlek Döner Kilit Ağır Hizmet Tipi Dökme Demir Çekirdek Kauçuk El Arabası Tekerleri
| Ürün adı: | 150x50mm Siyah Lastik Tekerlek Döner Kilit Ağır Dökme Demir Çekirdek Kauçuk Arabası Caster Tekerlekl |
|---|---|
| stil:: | 150mm Yan Fren Tekeri |
| Tekerlek boyutu:: | 150x50mm |
6 İnç Yeşil Yumuşak PU Tekerlekler Yan Kilit Dökme Demir Poliüretan Döner Caster Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi OEM
| Ürün adı: | 6 İnç Yeşil Yumuşak PU Tekerlekler Yan Kilit Dökme Demir Poliüretan Döner Caster Tekerlekler Ağır Hi |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu yan kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Mobilya için Rulman 4 İnç Döner Dökme Demir Tekerlekler
| Ürün adı: | Sıcak Tip Mobilya Kullanımı 4 inç Gümüş Renkli Tekerlek Dökme Demir Döner Ağır Hizmet Tipi Tekerler |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç ağır hizmet tipi demir tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU Teker Tekerlekler OEM
| Ürün adı: | 6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU T |
|---|---|
| stil:: | 6" pu sabit ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
75x32mm Ağır Hizmet Dökme Demir Dişli Mil Döner Kilitleme Tekerleri
| Ürün adı: | EXW Fiyatı 75x32mm Katı Dökme Demir Dişli Mil Döner Kilitleme Orta Hizmet Arabası Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir döner kilitli gövde tekerlekleri |
| Braket Yüzeyi:: | elektroforez tedavisi |
Ağır Hizmet Arabası Teker Tekerlekleri 100x50mm 4 inç Döner Tablalı Tekerler Siyah Demir Çekirdekli Kauçuk
| Ürün Adı: | 100x50mm 4 inç Döner Plaka Tekerler Siyah Demir Çekirdek Kauçuk Ağır Hizmet Arabası Caster Tekerlekl |
|---|---|
| Tarzı:: | 100mm Demir Kauçuk Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 100 mm |
100 pound yük kapasitesi 4kg-5kg birim ağırlığı dökme demir tekerlek çekirdeği ile kauçuk rotorlar
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Type: | Casters |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Montaj Boyutu 375 X 275 Inç 3 Ton Ağır Güçlü PU Çark Çarkı Yumuşak Çaplı Ağır Ekipman Hareketliliği ve Taşıma için Tasarlanmış
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |

