Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
1188LBS Demir Çekirdekli Poliüretan Ağır Hizmet Tekerleri 360° Dönen 8x2 İnç PU Sırtlı Döner Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | 8x2 İnç PU Sırtlı Döner Araba Tekerlekleri 1188LBS Kapasiteli Demir Çekirdekli Poliüretan Ağır Hizme |
|---|---|
| stil:: | PU ağır hizmet tipi döner rulet |
| Tekerlek Rengi:: | Yeşil+Siyah |
Plaka Döner ile Dökme Demir 8 inç Yan Montajlı Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 8 inç plaka döner katı gümüş dökme demir ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Katı dökme demir ağır hizmet tipi tekerler |
| Malzeme:: | Dökme demir + Çelik |
Yan Kilitli 100mm 396lbs Siyah Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, Yan Kilitli 100mm 396lbs Kapasiteli Siyah Kauçuk Döner Ağır Hizmet Tekerleri Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 4" demir kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inçx2 inç |
150mm Demir Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri Logo Özelleştirilebilir
| Ürün adı: | 150mm Demir Çekirdekli Kauçuk Sabit Tekerlek Logosu Özelleştirilebilir Ağır Hizmet Tipi Tekerler Sat |
|---|---|
| Stil:: | 6" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Poliüretan 200x50mm Ağır Hizmet Tekerleri ISO9001
| Ürün adı: | 200mm üst plaka çift bilyalı rulman demir çekirdekli yeşil pu ağır hizmet tipi tekerlekleri güçlendi |
|---|---|
| stil:: | PU ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | Yeşil+siyah |
Kauçuk 150mm 510lbs Yan Frenli Ağır Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 150mm 510lbs üst plaka döner demir çekirdekli kauçuk ağır hizmet tipi yan frenli tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Demir kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inçx2 inç |
Yan Kilit 230kg İçi Boş Çekirdekli 5 İnç Döner Ağır Hizmet Tipi Frenli Frenli Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD, 230 kg Yük Kapasiteli Boş Çekirdekli Demir Tekerlek Ağır Hizmet Frenli Döner Tekerler Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 230 kg kapasiteli içi boş demir yan kilitli tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Endüstriyel için PU 350kg Kapasiteli 6 İnç Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç çap 2 inç genişlik döner plaka ark sırtı kırmızı pu demir çekirdekli endüstriyel tekerler |
|---|---|
| stil:: | Ark sırtlı PU ağır hizmet tipi döner rulet |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
125mm 440lbs Kilitli Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 125mm 440lbs plaka döner demir çekirdekli mavi elastik kauçuk ağır hizmet tipi kilitli tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Elastik kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inçx42mm |
Endüstriyel Ağır Hizmet Tekerleri Tekerlekler 125x50mm 440LBS Siyah Lastik Tekerlekler Rulman Sabit Tip
| Ürün adı: | 125x50mm 440LBS Siyah Lastik Tekerlekler Rulman Sabit Tip Ağır Sanayi Caster Tekerlekler Toptan Satı |
|---|---|
| stil:: | Demir Kauçuk Sert Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 125x50mm |

