Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
Katı Çekirdekli 8 İnç 660LBS Kapasiteli Mobilya Döner Plakalı Tekerlekli Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan 8 inç Büyük Tekerlek 660LBS Kapasiteli Döner Plaka Mobilya için Gümüş Dökme Demir Ağır Hi |
|---|---|
| stil:: | 8 inç ağır hizmet tipi demir döner tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Dolly için ISO9001 Düz Sırtlı Döner Plaka 6 İnç Döner Tekerlek Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç İçi Boş Tekerlek 616LBS Yük Kapasitesi Dökme Demir Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Toptan Sa |
|---|---|
| stil:: | 6 inç ağır hizmet tipi mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
PU 8 İnç Döner Teker Tekerlekler, 400kg Kapasiteli Turuncu Teker Tekerler
| Ürün adı: | 8 inç çap 2 inç genişlik üst plaka kore tipi demir çekirdekli yeşil pu endüstriyel için ağır hizmet |
|---|---|
| Stil:: | Demir PU ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | Sarı + Gümüş |
5 İnç İçi Boş Çekirdekli Demir Döner Plakalı Endüstriyel Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan Ağır Hizmet Tipi 5 inç İçi Boş Çekirdekli Demir Tekerlek Döner Plakalı Mobilya İçin Endüs |
|---|---|
| Stil:: | 5 inç içi boş demir döner tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5x2 inç |
5x2 İnç Koyu Yeşil Poliüretan 400kg Döner Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | WBD, 5x2 inç Koyu Yeşil Poliüretan Tekerlek 400kg Döner Tip Ağır Hizmet Tekerleri Sağlıyor |
|---|---|
| stil:: | 5x2 inç pu döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5x2 inç |
Yüksekliği 194mm pu yuvarlak tekerleği depo arabaları ve endüstriyel için yumuşak yuvarlak yuvarlak tekerlek
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
5 İnç Toplam Yükseklik, Bilyalı Rulmanlı Poliüretan Tekerlekler ve 450-850kg Yük Kapasitesi Mobilite Çözümleri
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Yüksekliği 194mm kırmızı PU tekerlek poliüretan tekerlekler pürüzsüz battaniye tipi endüstriyel tekerlekler ağır ekipman ve makine taşımacılığı için idealdir
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Kilitli Polyurethane Casters ile Döner Tek Tek Tekerlekli Top Taşıyıcı Malzeme Taşıma ve Taşıma Uygulamaları için Mükemmel
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Bilyalı Rulmanlı, 450 ila 850 kg Yük Kapasiteli, Pürüzsüz Sırtlı Poliüretan Tekerlekler, Depo ve Uygulamalar İçin İdeal
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |

