Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
Çeşitli zemin türlerinde çekiş ve pürüzsüz yuvarlanma sağlayan zine kaplamalı ipli saplı döşeme tekerlekleri
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
Kauçuk Tekerlekli Çelik Gövde, Kauçuk PP Çekirdekli Tekerlek ve Çift Bilyalı Rulman ile Ekipman Hareketliliği İçin Uygun
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Feature: | Customable |
PU Demir Malzemesi Yumuşak Çevre ve Dayanıklı Tek Tekerlek Performansı İçin Polyurethane Çevre
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Çelik Çarklar 100-300KG Yük Kapasitesi 3-8 Kauçuk Tekerlekli
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
| Özellik: | özelleştirilebilir |
880LBS Kurutma Rafı Yan Fren Döner 6 İnç Fenolik Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 İnç Kurutma Rafı Arabası Tekerleği Döner Yan Fren Isıya Dayanıklı Endüstriyel Tekerler Tedarikçisi |
|---|---|
| stil:: | 6 inçlik kurutma rafı tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
Çinko kaplı kapalı kauçuk rotorlar 2 inç Tekerlek çapı 46mm Tekerlek Ağır görev hareket için
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
4 İnç Metal H Yivli Tekerlekler Katı Çelik Sert Kayar Makaralı Palet Tekerleri
| Ürün adı: | 4 İnç Metal H Yivli Tekerlekler Katı Çelik Sert Kayar Makaralı Palet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Sert palet tekeri |
| Tekerlek çapı:: | 100 mm |
4x2 İnç İçi Boş Çekirdek Mobilya Döner Tekerlekler 200kg Yük Kapasitesi
| Ürün adı: | Sıcak Stlye Mobilya Kullanımı 4x2 inç Gümüş İçi Boş Çekirdekli Tekerlek Dökme Demir Döner Ağır Hizme |
|---|---|
| Stil:: | 4x2 inç içi boş demir tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
320kg Yük Kapasitesi PU Plaka Arabası için 4 İnç Döner Tekerler
| Ürün adı: | WBD Toptan 320kg Yüksek Kapasiteli Demir PU Döner Plaka Yan Kilit Ağır Hizmet Tekerleri 4 İnç |
|---|---|
| stil:: | 320kg demir pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 320kg |
Çelik kauçuk işaretlemeyen kauçuk rotor tekerlekleri 100 lbs yük kapasitesi ile 2 inç ve çelik kapaklar
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Load Capacity: | 100 Lbs |
| Wheel Material: | Steel+Rubber |

