Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Top Plate Tipi Montaj Paslanmaz Çelik Casters For Bouble Ballrace Bracket Feature
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
0.25 inç plaka kalınlığı paslanmaz çelik makaralar toplam kilit fren türü ve 45 mm tekerlek genişliği ile
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
304 Paslanmaz Çelik Zenk Kaplama Yuvarlak Şekilli Top Taşıma Çarkı
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
Çelik tekerlek malzemesi ve üst plaka boyutu ile daha fazla ürün 100 * 100 * 85 * 85
| Renk: | Yeşil |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg |
| Tekerlek malzemesi: | çelik |
Endüstriyel Daha fazla ISO Rosh CE sertifikalı ürünler ve germe yüksekliği 151/172/198/248mm
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Top Plate Size: | 100*100*85*85 |
280kg Kapasiteli 5" Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerlekler İçi Boş Plastik
| Ürün adı: | Yeşil dirsek ile 5 inç döner plaka rulman plastik ağır tekerlekler |
|---|---|
| Stil:: | içi boş plastik ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek malzemesi:: | PP+PP |
300kg Yükleme 200mm Döner Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 200mm çap 2 inç genişlik döner plaka ark sırtı kırmızı pvc pp çekirdek ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Ark sırtı pvc ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı + siyah |
5500 lbs Kapasiteli 8 "Siyah Boya Braketli Süper Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 8 inç 5500lbs üst plaka döner naylon süper ağır hizmet tipi tekerler özelleştirmek |
|---|---|
| Stil:: | Süper ağır hizmet tipi döner naylon teker |
| Tekerlek Rengi:: | siyah beyaz |
3 inç Genişlik 3300lbs Kapasiteli Süper Ağır Hizmet Tekerleri Poliüretan
| Ürün adı: | 6 inç 3300lbs 3 inç geniş plaka döner dökme demir çekirdek pu süper ağır hizmet tipi tekerler özelle |
|---|---|
| Stil:: | Süper ağır hizmet tipi döner pu teker |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Siyah+Gümüş |
Sert Plaka Tekerlekler 8 İnç Turuncu PVC Tekerler Ağır Hizmet Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | Sert Plaka Tekerlekler 8 İnç Turuncu PVC Tekerler Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri Endüstriyel Üreti |
|---|---|
| stil:: | 8" pvc tekerlekler sert |
| Yapı:: | kaynaklanmış çelik |

