Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Zenk kaplamalı zincsiz ağır işlevli endüstriyel pvc kabukları
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| sırt tipi: | İşaretleme olmayan |
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
Endüstriyel Ağır Görevli Polyurethane Döner Çarkları, Demiri Siyah
| Üretici: | Tezgah A.Ş. |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
| Tarzı: | Döner tekerlek |
Yeşil galvanizli çelik tekerlekler yukarı kaldırmak üst Jacks 300KG yük kapasitesi
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi |
| Yüzey işlemi: | Galvaniz Kaplama |
3 inç orta yüklü rotorlar 1/4 inç vida deliği ile pürüzsüz ve kolay hareket
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
Kaymaz Orta Görevli Döner Tekerlek Çarkı Kauçuk 4 Inch Tekerlek Diametresi Orta Görevli Kaymaz 3-6 Inch Tekerlek Genişliği
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Type: | PU/PVC/TPR/PP/Rubber |
Çelik Tekerlekli Endüstriyel Zemin Kilidi Dayanıklı ve Çevre Dostu
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Tekerlek malzemesi: | çelik |
Çelik Tekerlek Çarkları Yükselt Top Jack Döner fonksiyonu ile pürüzsüz ve kolay kaldırma
| Germe yüksekliği: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Türü: | döner |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Toptan 8 inç Büyük Boy Siyah Endüstriyel Tekerlek Plaka Montajlı PP Ağır Hizmet Tekerleri Kilidi
| Ürün adı: | Toptan 8 inç Büyük Boy Siyah Endüstriyel Tekerlek Plaka Montajlı PP Ağır Hizmet Tekerleri Kilidi |
|---|---|
| Stil:: | 8 inç yan fren pp ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Yumuşak Tekerlek Yürüyen Yumuşak Görevli Çarklar / 2-4 Inç Döner Yarıçap
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |

