Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
4 Naylon Top Taşıma Çarkı Set 2 Montajında vida ile Sabit Çekirdek Tekerlekler
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Çinko kaplı kapalı kauçuk rotorlar 2 inç Tekerlek çapı 46mm Tekerlek Ağır görev hareket için
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
4/5/6/8 inç top rulmanı döner sert kilitli araba arabası tekerlekleri ipli sap üst plaka monte edilmiş
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
Çifte Top Taşıyıcı Orta Görevli Çarklar Ağır Görevli Uygulamalar İçin 4 Inç Tekerlek Çapı
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Tek tekerlekli stil kırmızı PU tekerlekli poliüretan kasketler toplam kilit fren türü dayanıklılık malzemeleri
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Esnek Dönüşlü 6 İnç Döner Alüminyum Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün Adı: | 6 inç Alüminyum Çekirdek PU Yüksek Kapasiteli Tekerlek Üst Plakası Satılık Sabit Ağır Hizmet Tekerle |
|---|---|
| Tarzı:: | 6 inç alüminyum pu sabit tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
WBD 4 Paket Ağır Görevli Naylon Çarkları 100 Lbs Kapasiteli Katı Çarklar
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
Çürük çekirdekli poliüretane kasketler, yumuşak tabanlı tek tekerlekli, 194 mm / 2 inç yükseklikte.
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Yük Kapasitesi Çinko kaplama plakaları ile iskelet tekerlekleri - 200-250kg yük kapasitesi
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
Galvanizli Kaplama Daha fazla Ürün Germe yüksekliği 151/172/198/248mm Yük yüksekliği 148/176/204/248mm
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
| Renk: | Yeşil |

