Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Paslanmaz çelik levha rotorları 3 inç beyaz gri tekerlekler hassas top rulmanları ile
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Katlanabilir El Paslanmaz Çelik Platform Arabası Genel Yüksekliği 90cm Kolay ve Güvenli Malzeme Taşıma Çözümleri
| Türü: | Döner tekerler |
|---|---|
| Üstünlük: | Portatif |
| Kullanımı: | Ağır veya Hacimli Eşyaların Taşınması |
Çevre Dostu Mobilya Tekerlekleri Ofis Sandalyesi Tekerlekleri Çevre Dostu Hareket İçin
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
İşaretsiz Ağır Hizmet Tekerleri Demir PU
| Ürün adı: | Ağır hizmet tipi 150mm üst plaka çift bilyalı rulman demir kırmızı pu tekerlekler endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | Döner tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
Turuncu 5 İnç 660lbs Yükleme Paslanmaz Çelik Tekerler Giyilebilir
| Ürün adı: | 5 inç 660lbs üst plaka sabit döner turuncu alüminyum pu 304 paslanmaz çelik tekerlekler ağır hizmet |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum pu paslanmaz çelik teker |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu + PU |
Beyaz Plastik Tekerlekli Rulmanlı 6 İnç Ağır Hizmet Tipi Döner Tekerler
| Ürün adı: | Beyaz Plastik Tekerlekli 6 İnç Ağır Hizmet Tipi Döner Tekerler |
|---|---|
| stil:: | PP ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek Malzemesi:: | Plastik |
Döner rotorlu katlanabilir nakliye kamyonu endüstri için 70 kg kapasite
| Türü: | Döner tekerler |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg-500kg |
| Toplam yükseklik: | 90cm |
Bilyalı Rulmanlı Tekerlekli Mobilya Sapı Küçük Dolaplar için Arabalar ve Yuvalar
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
90-135kg Kapasite, 4.5 inçlik toplam yüksekliğe sahip hafif görevli atıcılar
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
90-135kg Capacity Round Shape Light Duty Casters with Tread Type and Capacity
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Load Capacity: | 500 Lbs |

