Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Ekipmanlarınızı 4.5 İnç Toplam Yükseklik ve Çift Bilyalı Rulman Braketi Özelliği ile Zahmetsizce Hareket Ettirin
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
4" Çelik V Yivli Tekerlekler Yönlü Kasnak Bilyalı Rulman V Yivli Tekerler
| Ürün adı: | 4" Çelik V Yivli Tekerlekler Yönlü Kasnak Bilyalı Rulman V Yivli Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Sabit teker/Sert teker |
| Tekerlek Rengi:: | Renk |
500 lbs yük kapasitesi kırmızı PU ipli sapı paslanmaz çelik makaraları
| Yüzey işlemi: | Çinko kaplama |
|---|---|
| Braket malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Yük kapasitesi: | 500 pound |
Siyah Demir Rulman Kauçuk Tek Tekerlek 100mm 125mm 150mm 200mm Ağır Hizmet Tekerleri İçin
| Ürün adı: | 100mm 125mm 150mm 200mm Siyah Demir Rulman Ağır Hizmet Tekerleri İçin Kauçuk Tek Tekerlek |
|---|---|
| stil:: | Demir Lastik Tekerlek |
| Tekerlek boyutu:: | 100/125/150/200mm |
500 lb kapasitesi 105 mm paslanmaz çelik plaka montaj kasket çift top rulman ve toplam kilitle
| Load Capacity: | 500 Lbs |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Caster Type: | Thread Stem/Plated |
4 İnç Üst Plaka Sert Tip Naylon Döner Tekerler Beyaz Yönlü Katı Teker Teker Tekerlekler Endüstriyel
| Ürün adı: | 4 İnç Üst Plaka Sert Tip Naylon Döner Tekerler Beyaz Yönlü Katı Teker Teker Tekerlekler Endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | Naylon sert avrupa tipi endüstriyel ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
Stainless Steel Tıbbi Ekipman Çarkları 4.5 Yuvarlak Çaplı
| Overall Height: | 4.5 Inches |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Tread Type: | Round Shape |
Dökme Demir 75mm Üst Sert Plaka Siyah Çatal Masa için Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Üretim 75mm Üst Plaka Tipi Sert Plaka Siyah Çatal Orta Hizmet Dökme Demir Masa Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir sert tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Ütü |
600 kg kapasiteli katlanabilir ağır yüklü siyah platform arabası
| Araba tipi: | Platform Arabası |
|---|---|
| Kullanımı: | Ağır veya Hacimli Eşyaların Taşınması |
| Yük kapasitesi: | 300kg-500kg |
4 "U Yivli Tekerlekler Katı Çelik 1100LBS Kapasiteli U Şekli Sürgülü Kapılar İçin Raylı Tekerler Toptan Satış
| Ürün adı: | 4 "U Yivli Tekerlekler Katı Çelik 1100LBS Kapasiteli U Şekli Sürgülü Kapılar İçin Raylı Tekerler Top |
|---|---|
| Style:: | U groove caster |
| Tekerlek çapı:: | 100mm |

