Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Yan Kilitli 100mm 396lbs Siyah Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, Yan Kilitli 100mm 396lbs Kapasiteli Siyah Kauçuk Döner Ağır Hizmet Tekerleri Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 4" demir kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inçx2 inç |
Yan Fren 660lbs Yük Kapasitesi Ağır Hizmet Tipi Tekerler Döner Plaka
| Ürün adı: | Yan Fren 660lbs Yük Kapasitesi Satılık Siyah Plastik Ağır Hizmet Tekerleri Döner Plaka |
|---|---|
| Stil:: | 660 lbs pp ağır hizmet tekeri |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
Bilyalı Rulmanlı Alüminyum 5 İnç Yan Kilit Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, 5 İnç PU Tekerlek Alüminyum Çekirdek Plaka Tipi Döner Kilit Topu Ağır Hizmet Tekerleri Tedarik |
|---|---|
| Stil:: | 5 inç alüminyum pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Yan Fren Tekerlekleri 6 İnç PVC Döner Plakalı Tekerler Ağır Hizmet 280KG Yük
| Ürün adı: | Yan Fren Tekerlekleri 6 İnç PVC Döner Plaka Tekerleri Endüstriyel Toptan Ürünler İçin Ağır Hizmet Çi |
|---|---|
| stil:: | Pvc döner ağır hizmet tipi yandan kilitli tekerler |
| İnşaat:: | Kaynaklanmış çelik |
Endüstriyel Dayanıklılık 4 inçlik Toplam Yükseklikli Nylon Çelik Bracket Tıbbi Çubuklar
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
| Fren: | çift fren |
Mobilya uyumlu Nylon Çark 600KG Yüklenmiş Kapasite Katı çekirdek tekerlek PA miktarı 4
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
300 lb yük kapasitesi ve 4 inç çapı olan TPR Tekerlek Tipi Orta Görevli Çarklar
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Total Lock Brake Type Casters for Material Handling Equipment with 304 Stainless Steel Bracket Material
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Brake Type: | Total Lock |
Dökme Demir Pu Döner Ağır Hizmet Tekerleri 6 İnç Kırmızı Katı Endüstriyel Tekerlek İşaretsiz
| Ürün adı: | 6 İnç Kırmızı Katı Endüstriyel Tekerlek İşaret Yok Ağır Hizmet Tipi Dökme Demir Pu Döner Tekerler To |
|---|---|
| stil:: | Döner tekerlek hd |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
4 İnç Dökme Demir Poliüretan Yönlü Sabit Teker 2816LBS Kapasiteli Katı PU Tekerlek 4 ADET Set
| Ürün adı: | 2816LBS Kapasiteli Katı PU Tekerlek 4 ADET Set 4 İnç Dökme Demir Poliüretan Yönlü Sabit Teker |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu sabit tekerler hd |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |

