Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Hafif Görevli Gri Çelik Çarklar Toplam Kilit Döner 19-24mm Tekerlek düz yatak -20 100.C
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
110kg Kapasiteli Paslanmaz Çelik Çubukları 0,25 Inç Kalınlığıyla Üst Plakası Tipi
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
2-4 İnç Yumuşak Tekerlekli Ofis Mobilyası için Plastik Tekerlek Çekirdeği
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Grey |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
150mm Çaplı Alüminyum Turuncu Pu Döner Tekerler Ağır Hizmet Endüstriyel Tekerlekler
| Ürün adı: | 150mm Çaplı Kore Tipi Alüminyum Turuncu Pu Döner Tekerler Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerlekler T |
|---|---|
| stil:: | Döner ağır hizmet tipi endüstriyel tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
8 inç Kırmızı PVC Kore Tipi Arabası Tekerlekleri Rulman Ağır Hizmet Tipi Döner Plaka Tekerleri Tedarik
| Ürün adı: | 8 inç Kırmızı PVC Kore Tipi Arabası Tekerlekleri Rulman Ağır Hizmet Tipi Döner Plaka Tekerleri Tedar |
|---|---|
| stil:: | Ark sırtlı ağır hizmet tipi döner rulet |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı+siyah |
Korozyona Direniş Yumuşak Tekerlek Yürümesi Zenkli Bitirme ile Hafif Görevli Çemberler
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| türü: | Hafif Hizmet Tekerleri |
0.25 inç plaka kalınlığı kolay ve sessiz çalışmak için hafif görev kasketleri
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |
500 kg 90cm'ye kadar yük kapasitesi olan ağır yüklü katlanabilir taşıma arabası
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
Renkli Platform Arabası Kolay Taşıma için Toplam Yüksekliği 90cm
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Araba tipi: | Platform Arabası |
4 inç Toplam Yükseklik 3 inç Tekerlek Çapı Sağlık Kuruluşları için Çift Frenli Tıbbi Çubuklar
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |

