Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
Üst Plaka Boyutu 100*100*85*85 Galvanizli Kaplamalı Daha Fazla Ürün Yükseklik 148/176/204/248mm
| Wheel material: | Steel |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
1/4 İnç Cıvata Deliği Boyutuna Sahip 4 İnç Orta Hizmet Tekerlekleri ve Gri/ Kırmızı/ Mavi/ Turuncu/ Yeşil/ Beyaz Tekerlek
| Load Capacity: | 300 Lbs |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
5x2 İnç 506LBS Üst Plaka Döner Kilit Bilyalı Rulman Tekerleri
| Ürün adı: | WBD 5x2 inç 506LBS Kapasiteli Gri Döner Kilit TPR Üst Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Sağlıyor |
|---|---|
| Stil:: | 5 inç TPR yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
230kg Kapasiteli TPR Döner Plakalı Yumuşak Tekerler Bilyalı Rulman 125mm Tekerlek Tekerlekler
| Ürün Adı: | Fabrika Satış 230kg Kapasite 125mm Gri TPR Tekerlek Döner Plaka Yumuşak Ağır Hizmet Tekerleri Bilyal |
|---|---|
| Tarzı:: | 125mm TPR döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
2816LBS Kapasiteli Dökme Demir 4 PU Teker Setleri İki Bilyalı Rulman
| Ürün adı: | 2816LBS Kapasiteli Pet Set Dökme Demir Çekirdek PU Tekerlek Plakası Sert Ağır Hizmet Tekerleri Üreti |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
Endüstriyel malzeme taşıma kapasitesi 110kg olan iplik sapı makine
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
Esnek kullanımlı 250 kg kapasiteli iskelet tekerlekleri
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
Endüstriyel düzeyde 4 inçlik tekerlek çapı ile ağır görevli performans 0 ila 180 derece F sıcaklık aralığında
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
Malzeme İşleme için Orta Görevli Çarklar Kauçuk Tekerlek Tipi 2-7/8 X 2-7/8 Inç Bolt Deliği Aralık 1/4 Inç Bolt Deliği Boyutu
| Brake Type: | Side Lock |
|---|---|
| Wheel Type: | PU/PVC/TPR/PP/Rubber |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
PU Demir Malzemesi Yumuşak Çevre ve Dayanıklı Tek Tekerlek Performansı İçin Polyurethane Çevre
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |

