Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 124 Ürünler.
200-500kg Yük Kapasitesi 3-8 Inç Filmiş Kök Endüstriyel Trolley Araba Çarkları
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
4/5/6/8 inç top rulmanı döner sert kilitli araba arabası tekerlekleri ipli sap üst plaka monte edilmiş
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
90mm kauçuk ipli sap top rulman arabası tekerlekleri
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
3 inç çelik döşeme tekerlekleri 2.5 inç bult delik aralığı ile
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
2 inç Endüstriyel Yeşil PU Ağır Arabaları Bilyalı Rulmanlı Döner Tekerlek
| Ürün Adı: | Ağır Arabalar İçin 6x2 İnç Endüstriyel Yeşil PU Tekerlek Döner Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tarzı:: | 6x2 inç pu döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
880LBS Kurutma Rafı Yan Fren Döner 6 İnç Fenolik Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 İnç Kurutma Rafı Arabası Tekerleği Döner Yan Fren Isıya Dayanıklı Endüstriyel Tekerler Tedarikçisi |
|---|---|
| stil:: | 6 inçlik kurutma rafı tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
5-3/4 inçlik toplam yüksekliğe ve PU / PVC / TPR / PP / Kauçuk tekerleklerine sahip, ağır yüklere dayanacak şekilde inşa edilmiş çinko kaplı orta görevli makaralar
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| tekerlek tipi: | PU/PVC/TPR/PP/Kamyon |
| Tekerlek Genişliği: | 3 4 5 6 inç |
Mobilya uyumlu Nylon Çark 600KG Yüklenmiş Kapasite Katı çekirdek tekerlek PA miktarı 4
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Ürün adı: | Fırınlar İçin 6 İnç Katı Siyah Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yüksek Sıcaklık Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Ağır hizmet tipi yüksek sıcaklık tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
Katlanabilir El Paslanmaz Çelik Platform Arabası Genel Yüksekliği 90cm Kolay ve Güvenli Malzeme Taşıma Çözümleri
| Türü: | Döner tekerler |
|---|---|
| Üstünlük: | Portatif |
| Kullanımı: | Ağır veya Hacimli Eşyaların Taşınması |

