Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 124 Ürünler.
4.5 Inch Heavy Duty Paslanmaz Çelik Bouble Ballrace Casters
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Ağır endüstriyel uygulamalar için paslanmaz çelik polipropilen plaka
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Endüstriyel uygulamalar için yüksek yük kapasitesine sahip sessiz tekerlekler
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Çeşitli Kök Boyutu M12x15mm Trolley Arabası için 3 Inç Çelik Çarklar
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ağır Görevli Döner Kauçuk Üst Plakalı Castor Tekerlek Top Taşıyıcısı
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
320kg Yük Kapasitesi PU Plaka Arabası için 4 İnç Döner Tekerler
| Ürün adı: | WBD Toptan 320kg Yüksek Kapasiteli Demir PU Döner Plaka Yan Kilit Ağır Hizmet Tekerleri 4 İnç |
|---|---|
| stil:: | 320kg demir pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 320kg |
Döner rotorlu katlanabilir nakliye kamyonu endüstri için 70 kg kapasite
| Türü: | Döner tekerler |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg-500kg |
| Toplam yükseklik: | 90cm |
Endüstriyel sınıf Çarklar 3 inç Tekerlek Genişliği 5-3/4 inç Ağır kullanım için Toplam Yükseklik
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
|---|---|
| Tekerlek Rengi: | Gri/ kırmızı/ mavi/ turuncu/ yeşil/ beyaz |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Yüksekliği 194mm pu yuvarlak tekerleği depo arabaları ve endüstriyel için yumuşak yuvarlak yuvarlak tekerlek
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |

