Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 127 Ürünler.
Yüksekliği 194mm pu yuvarlak tekerleği depo arabaları ve endüstriyel için yumuşak yuvarlak yuvarlak tekerlek
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Katlanabilir platform arabası 2/4/6 Tekerlekler kolay ve uygun malzeme taşıma için
| Kulp Tipi: | Katlanabilir |
|---|---|
| platformu: | Plastik/ Paslanmaz Çelik Platformu |
| Malzeme: | çelik |
Bilyalı Rulmanlı, 450 ila 850 kg Yük Kapasiteli, Pürüzsüz Sırtlı Poliüretan Tekerlekler, Depo ve Uygulamalar İçin İdeal
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Güvenli ve istikrarlı malzeme taşımacılığı için katlanabilir el tipi araba platformu
| tekerlek tipi: | TPR/PU Tekerlek |
|---|---|
| Ağırlık: | 15Kg |
| Toplam yükseklik: | 90cm |
500kg Beş Tekerlekli Katlanabilir Platform Arabası, Kulplu Endüstriyel
| Ürün adı:: | 500kg Beş Tekerlekli Platform Arabaları Siyah Plastik Katlanabilir Endüstriyel Arabalar Tedarikçi Çi |
|---|---|
| Malzeme:: | Plastik |
| Tekerlek çapı:: | 5 inç |
Kalın yükleri desteklemek ve mobilya üzerinde sorunsuz hareketliliği sağlamak için tasarlanmış levha montaj tipi ile mobilya uyumlu bantlar
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
Endüstriyel Zemin Kilitleme Depo Yönetiminiz için Ekolojik Dostu Seçim
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Türü: | döner |
WBD 4 Paket Ağır Görevli Naylon Çarkları 100 Lbs Kapasiteli Katı Çarklar
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
Ağır yükler ve daha fazla istikrar için yeşil atma çubuğu tipi zemin kilidi
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
| Yük kapasitesi: | 300kg |

