Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 124 Ürünler.
60mm Siyah Plastik Küçük El Arabası Tekerlekleri M8 Dişli Kök Döner Katı Gıda Sepeti Tekerleri Üreticisi YLcaster
| Ürün adı:: | 60mm Siyah Plastik Küçük El Arabası Tekerlekleri M8 Dişli Kök Döner Katı Gıda Sepeti Tekerleri Üreti |
|---|---|
| Tekerlek Malzemesi:: | Plastik |
| Tip:: | Gıda arabası tekerlekleri |
Montaj Boyutu 375 X 275 Inç 3 Ton Ağır Güçlü PU Çark Çarkı Yumuşak Çaplı Ağır Ekipman Hareketliliği ve Taşıma için Tasarlanmış
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Çinko Boyalı Demir Ağır Görevli Çark Çarkı Set Çifte Top rulmanları 144mm Uzunluk
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
500 kg 90cm'ye kadar yük kapasitesi olan ağır yüklü katlanabilir taşıma arabası
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
350KG Kapasiteli Tekerlekler 4'lü Paket Endüstriyel Arabalar ve Ekipman Hareketliliği için Tasarlanmıştır Uzun Ömürlü Dayanıklılık Sağlar
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
Ağır Görevli Çalışma Masaları Çark Çarkları Endüstriyel İşlem için Çürük Çerçeve Tek Tek Çark
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
|---|---|
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
5 inç Toplam Yükseklik Ağır Görevli 1000 Lbs Yük Kapasitesi Top Taşıyıcı dahil Polyurethane Taşları
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Çelik Çarklar Tekerlek Üst Plakası Boyutu 100*100*85*85 Daha Fazla Ürün Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg |
| Türü: | döner |
5 inç Toplam Yükseklik 150mm PU Çark Çarkları Çeşitli ve Ağır Endüstriyel Uygulamalar için 2 inç Çark Genişliği
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
194mm Yükseklik Toplam Kilit Fren Tipi 3 Ton Ağır Güçlü Endüstriyel Uygulamalar için PU Caster Wheel
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |

