Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 127 Ürünler.
Kilitli Montajlı Tekerlekli Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi Dişli Saplı Cıvata Deliği Aralığı 2,5 İnç Ağır Hizmet Uygulamaları İçin
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
90mm-125mm'lik top rulmanı olan ağır yüklü araba tekerlekleri
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch Endüstriyel Ağır Görevli Trolley Tekerlekleri 8 Inch
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
4 x 4.5 inçlik plaka ile ağır görevli araba tekerlekleri
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Trolley Tekerlekleri Ağır Güçlü Lastik Tekerlekler Diametri 8 inç Yüksekliği 125mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Endüstriyel Arabalar İçin 8 İnç Düz Sırtlı PU Tekerlek Kırmızı Poliüretan Döner Plaka Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı: | Endüstriyel Arabalar İçin 8 İnç Düz Sırtlı PU Tekerlek Kırmızı Poliüretan Döner Plaka Arabası Tekerl |
|---|---|
| stil:: | 8 inç pu döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
500kg Yük Kapasitesi Ağır Görevli Trolley Çarkı 8 Inç Endüstriyel Döner Çark Çarkları
| Ürün Adı: | YLcaster 500 kg yük kapasitesi ağır yüklü tekerlek 8 inç döner ısıya dayanıklı tekerlekler sağlar |
|---|---|
| Tarzı:: | 500 kg'lık döner sıcaklığa dayanıklı makaralar |
| Yükleme kapasitesi:: | 500kg |
200-500 kg yük kapasitesi olan ağır yüklü araba arabaları
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
| Kullanımı: | araba arabası |

