Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 124 Ürünler.
Toplu kilit frenli ve içi boş çekirdek tekerlekli top taşıyan poliüretane rotörler
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
500KG kapasiteli döner sarmallı katlanabilir platform arabaları
| Kullanımı: | Ağır veya Hacimli Eşyaların Taşınması |
|---|---|
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
| Toplam yükseklik: | 90cm |
Katlanabilir platformlu ağır veya hacimli eşyaları verimli bir şekilde taşımak
| Üstünlük: | Portatif |
|---|---|
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
| Kulp Tipi: | Katlanabilir |
Orta Güçlü 300 Pound Yük Kapasitesi 5-3/4 Inç Yükseklik Gri Polyurethane Tekerlekleri
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
Renkli Platform Arabası Kolay Taşıma için Toplam Yüksekliği 90cm
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Araba tipi: | Platform Arabası |
Heavy Duty American Solid Core Casters / Mobilya için Casters 600KG Yük Kapasitesi Top Taşıyıcı
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Çarkları Toplam Kilit Fren Türü Sunar Depo ve Ekipman için Mükemmel Seçim
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
Orta boylu 4 inçlik makaralar 3-1/2 inçlik döner yarıçap sıcaklık aralığı 0 ila 180 derece F
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
Tek tekerlekli stil kırmızı PU tekerlekli poliüretan kasketler toplam kilit fren türü dayanıklılık malzemeleri
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
450-850 kg yüklü kapasiteli, toplam kilit fren tipi ve PU demir tekerlek malzemesi olan poliüretan tekerlekler
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |

