Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 124 Ürünler.
PU Demir Malzemesi Yumuşak Çevre ve Dayanıklı Tek Tekerlek Performansı İçin Polyurethane Çevre
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Çelik Çarklar 100-300KG Yük Kapasitesi 3-8 Kauçuk Tekerlekli
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
| Özellik: | özelleştirilebilir |
Bilyalı Rulmanlı Tekerlekli Mobilya Sapı Küçük Dolaplar için Arabalar ve Yuvalar
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Çürük çekirdekli poliüretane kasketler, yumuşak tabanlı tek tekerlekli, 194 mm / 2 inç yükseklikte.
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Yeşil çelik tekerlek malzemesi ile hızlı ve kolay kaldırma
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
Basit rulmanlı endüstriyel döner rotörler / TPR tekerleği
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek Çekirdeği: | plastik |
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
Hafif Görevli Gri Çelik Çarklar Toplam Kilit Döner 19-24mm Tekerlek düz yatak -20 100.C
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
4 Naylon Top Taşıma Çarkı Set 2 Montajında vida ile Sabit Çekirdek Tekerlekler
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Dökme Demir 75mm Üst Sert Plaka Siyah Çatal Masa için Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Üretim 75mm Üst Plaka Tipi Sert Plaka Siyah Çatal Orta Hizmet Dökme Demir Masa Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir sert tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Ütü |
Yumuşak Yürüyüş Siyah PU Çark Çarkı 194mm Depo Malzeme İşleme ve Taşıma Yüksekliği
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |

