Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 124 Ürünler.
Mobilya Çubukları Kara Tekerlek Çoğu Mobilya ile Uyumlu
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
0.25 inç plaka kalınlığı paslanmaz çelik makaralar toplam kilit fren türü ve 45 mm tekerlek genişliği ile
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Ağırlık Kapasitesi Yan Montajlı Siyah Çalışma Masa Çarkları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Fren tipi: | Tam Kilit |
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
Çinko kaplı kapalı kauçuk rotorlar 2 inç Tekerlek çapı 46mm Tekerlek Ağır görev hareket için
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Paslanmaz çelik levha rotorları 3 inç beyaz gri tekerlekler hassas top rulmanları ile
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
4 inçlik top taşıyıcı tekerlekleri olan çinko kaplamalı orta yüklü ruller
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Katı çekirdekli tekerlekli top rulmanları Amerikan Tipi Plakası Montajı 2
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
Top Plate Tipi Montaj Paslanmaz Çelik Casters For Bouble Ballrace Bracket Feature
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
90mm Yükseklik 5 inç Bolt Delik Çarkları 200kg 300kg 400kg 500kg Yük Kapasitesi
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
Gri Polyurethane 4 Inch Top Taşıma Çarkları 300 Lbs Yük Kapasitesiyle
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |

